OPEN WOMEN 4 km
Place No.   Name                                                        Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   722 Anna Weber               Oiselle                           14:09.9  5:43 
    2   716 Erin Poteat              Usatf-Unattached                  20:30.5  8:17


OPEN MEN 4 km
Place No.   Name                                                        Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   749 Aaron Becker                                               13:17.1  5:22 
    2   890 Dave Santelik                                              13:33.6  5:29 
    3   822 Ben Houston                                                13:45.7  5:33 
    4   955 Cody Siblisk                                               14:01.0  5:40 
    5   934 Joshua Knight                                              14:20.1  5:47 
    6   701 Benjamin Finke           Usatf-Unattached                  14:39.9  5:55 
    7   841 Wil Kinsey                                                 14:50.9  6:00 
    8   565 Noah Kochanowski         Body In Training Track Club       15:13.4  6:09 
    9   704 Stephen Hollander        Usatf-Unattached                  15:45.9  6:22 


MASTERS MEN 40-44  4 km
Place No.   Name                                                        Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  		  	======= ===== 
    1   873 Ryan Petty               Unknown                           14:55.0  6:01 
    2   715 Brad Poteat              Usatf-Unattached                  17:17.0  6:59 
    3   705 Jacob Hurt               Usatf-Unattached                  21:31.7  8:41 


MASTERS MEN 45-49 4 km
Place No.   Name                                                        Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   775 Matt Cridge              Unknown                           16:46.3  6:46 
    2   717 Andy Schloot             Usatf-Unattached                  21:48.8  8:48 


MASTERS WOMEN 45-59 4 km
Place No.   Name                                                         Time  Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   702 Cindy Harris             Usatf-Unattached                  18:19.4  7:24

 
MASTERS MEN 50-54
Place No.   Name                                                         Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   703 James Harris             Usatf-Unattached                  15:51.1  6:24 
    2   708 Mike Manning             Usatf-Unattached                  16:14.1  6:33 
    3   648 Mark Doctor              Indiana Invaders                  17:22.1  7:01 


MASTERS MEN 55-59 4 km
Place No.   Name                                                       4K Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  ======= ===== 
    1   644 John Stille              Igloi Track Club                  16:33.9  6:41 
    2   929 Randal Karmolikski       Unknown                           21:56.0  8:51 


                         
MASTERS MEN 60-64  4 km
Place No.   Name                                	                Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   693 Curtis Baldwin           Usatf-Unattached                  23:42.6  9:34 


8&UNDER GIRLS 2 km
Place No.   Name                               		                Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   764 Addison Carlile                                             8:46.4  7:05 
    2   642 Waverly Woolever         Fishers Fire                       8:58.9  7:15 
    3   728 Gianna Ferreri           Westfield Youth Sports, Inc        9:18.4  7:31 
    4   891 Julia Score                                                 9:30.0  7:40 
    5   575 Charlotte Moise          Body In Training Track Club        9:32.4  7:42 
    6   600 Ena Gilliana             Calumet Region Striders            9:33.8  7:43 
    7   718 Amelia Voglewede         Usatf-Unattached                   9:37.5  7:46 
    8   641 Cambrie Woolever         Fishers Fire                       9:47.6  7:54 
    9   630 Noa Murray               Fishers Fire                      10:04.5  8:08 
   10   866 Kate Mumaw                                                 10:05.4  8:09 
   11   734 Emmeline Hahn            Westfield Youth Sports, Inc       10:11.3  8:13 
   12   581 Olivia Perry             Body In Training Track Club       10:13.8  8:15 
   13   835 Lucy Kaufman                                               10:29.4  8:28 
   14   951 Lucy Lineback            Unknown                           10:31.5  8:30 
   15   889 Caitlin Ruffner                                            10:39.0  8:36 
   16   933 Eden Knight              Unknown                           10:44.0  8:40 
   17   876 Samantha Plummer                                           10:45.4  8:41 
   18   843 Jessica Klavon                                             10:48.6  8:43 
   19   763 Annabelle Calow                                            10:51.9  8:46 
   20   618 Ella Dragoo              Fishers Fire                      10:54.6  8:48 
   21   834 Jordan Kaufman                                             11:00.0  8:53 
   22   777 Grace Cummings                                             11:02.2  8:54 
   23   956 El Fawcett               Westfield                         11:03.3  8:55 
   24   778 Daisy Dayberry                                             11:03.7  8:56 
   25   587 Jillian Starr            Body In Training Track Club       11:06.8  8:58 
   26   731 Sylvia Flynn             Westfield Youth Sports, Inc       11:08.9  9:00 
   27   869 Heidi Norris                                               11:10.8  9:01 
   28   620 Olivia Foster            Fishers Fire                      11:23.4  9:12 
   29   669 Samantha Paberzs         Northside Saints                  11:51.0  9:34 
   30   580 Hailey Nobbe             Body In Training Track Club       12:01.6  9:42 
   31   887 Aspen Rollins                                              12:07.3  9:47 
   32   904 Claire Stuber                                              12:13.9  9:52 
   33   875 Alaina Pigg                                                12:20.9  9:58 
   34   831 Kenley Johnson                                             12:21.9  9:59 
   35   793 Addison Elliott                                            12:24.7 10:01 
   36   796 Sierra Force                                               12:38.0 10:12 
   37   912 Haley Vincent                                              12:42.8 10:16 
   38   905 Emerson Suriano                                            12:46.1 10:18 
   39   899 Kycie Steffey                                              14:19.5 11:34 
      

8&UNDER BOYS 2 km
Place No.   Name                                                        Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   628 Parker Melling           Fishers Fire                       8:23.7  6:47 
    2   579 Chris Nobbe              Body In Training Track Club        8:24.0  6:47 
    3   586 Jack Shinneman           Body In Training Track Club        8:44.1  7:03 
    4   568 Malachi Lesnet           Body In Training Track Club        8:49.4  7:07 
    5   681 Luke Hildreth            South Central Indiana Running Clu  8:57.1  7:14 
    6   574 Cooper Miller            Body In Training Track Club        9:11.1  7:25 
    7   879 Miles Quiring                                               9:26.6  7:37 
    8   609 Neal White               Columbus Running Club              9:31.6  7:41 
    9   748 Banner Barnes                                   		9:40.7  7:49 
   10   911 Evan Unterseher                                		9:41.8  7:50 
   11   567 Jackson Layne            Body In Training Track Club        9:51.9  7:58 
   12   770 Aidan Cole                                     		10:13.1  8:15 
   13   622 Jimmy Geis               Fishers Fire                      	10:23.5  8:23 
   14   684 Micah Jablonski          South Central Indiana Running Clu 	10:24.6  8:24 
   15   811 Major Harris                                   		10:32.4  8:30 
   16   566 Joseph Lacombe           Body In Training Track Club       	10:41.0  8:37 
   17   779 Cade Defendis                                  		10:43.0  8:39 
   18   931 Graham Hoffman           Unknown                           	10:43.4  8:39 
   19   849 Nathaniel Lehmann                              		10:44.4  8:40 
   20   741 Miguel Anderson                                		10:44.8  8:40 
   21   918 Ashton Wilson                                  		10:50.6  8:45 
   22   760 Chase Bultemeier                               		10:53.9  8:48 
   23   892 Alden Sealls                                   		10:56.6  8:50 
   24   726 Elijah Ferency           Westfield Youth Sports, Inc       	10:58.0  8:51 
   25   589 J Maxwell Tucker         Body In Training Track Club       	10:58.8  8:52 
   26   766 Caden Christner                                		11:08.0  8:59 
   27   798 Malaki Fraser                                  		11:17.8  9:07 
   28   564 Jacob Grimes             Body In Training Track Club       	11:25.4  9:13 
   29   816 Austin Helm                                    		11:37.2  9:23 
   30   872 Logan Peterson                                 		11:39.5  9:25 
   31   810 Griffin Harmeyer                               		11:41.5  9:26 
   32   821 Hayden Hollowell                               		11:42.4  9:27 
   33   808 Brett Graunke                                  		11:56.2  9:38 
   34   819 Thomas Hicks                                   		12:00.0  9:41 
   35   812 Colin Hartung                                  		12:19.4  9:57 
   36   555 Anton Buysse             Body In Training Track Club       	12:28.3 10:04 
   37   862 Will Monnin                                    		12:35.4 10:10 
   38   932 Dextue Hoffman           Unknown                           	12:36.2 10:10 
   39   790 Elliott Durnell                                		13:56.7 11:15 
   40   818 Peter Hicks                                    		13:59.0 11:17 
   41   860 Dominic Moise                                  		14:10.1 11:26 

9-10 GIRLS 3 km
Place No.   Name                                                        Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   606 Vivienne Siefker         Columbus Running Club             12:37.6  6:48 
    2   584 Summer Rempe             Body In Training Track Club       12:57.0  6:58 
    3   737 Robyn Schemel            Westfield Youth Sports, Inc       13:10.7  7:06 
    4   690 Ava Sunbury              South Central Indiana Running Clu 13:11.5  7:06 
    5   755 Amy Bowling                                                13:18.0  7:10 
    6   602 Sierra Newell            Columbus Running Club             13:24.2  7:13 
    7   645 Ashley Durnil            Indiana All Star Running Club     13:26.9  7:14 
    8   921 Annabel Wright                                             13:27.5  7:15 
    9   742 Kennedy Applegate                                          13:55.2  7:29 
   10   552 Brooke Bolinger          Body In Training Track Club       14:01.1  7:33 
   11   611 Kyleigh Wolf             Columbus Running Club             14:12.1  7:39 
   12   685 Carly Kaiser             South Central Indiana Running Clu 14:14.4  7:40 
   13   598 Ani Gilliana             Calumet Region Striders           14:43.9  7:56 
   14   724 Clara Cameron            Westfield Youth Sports, Inc       15:24.4  8:17 
   15   930 Elliot Hoffman           Unknown                           15:25.9  8:18 
   16   633 Ava Powers               Fishers Fire                      16:00.3  8:37 
   17   927 Chloe Binder             Unknown                           16:05.5  8:40 
   18   845 Sullivan Kolb                                              16:07.7  8:41 
   19   895 Annabel Speth                                              16:26.1  8:51 
   20   846 Addi Kooi                                                  16:26.8  8:51 
   21   900 Kate Stelflug                                              16:35.3  8:56 
   22   922 Cecilia Wright                                             16:35.9  8:56 
   23   550 Allison Beene            Body In Training Track Club       16:51.8  9:04 
   24   909 Donna Unger                                                16:52.6  9:05 
   25   952 Ava Daggy                Unknown                           17:01.9  9:10 
   26   950 Avie Lineback            Unknown                           17:10.9  9:15 
   27   785 Allison Dougherty                                          17:21.6  9:20 
   28   791 Ava Dyakanoff                                              18:02.6  9:43 
   29   948 Kelsey Moran             Unknown                           18:45.5 10:06 

9-10 BOYS 3 km
Place No.   Name                                	                Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   657 Connor Carlile           Northside Saints                  11:09.4  6:00 
    2   576 Alec Moor                Body In Training Track Club       11:25.6  6:09 
    3   756 Benjamin Bowling                                           11:30.1  6:11 
    4   720 Owen Wanner              Usatf-Unattached                  11:39.5  6:17 
    5   662 Ben Grissom              Northside Saints                  11:45.3  6:20 
    6   649 Quavion Galbreath        Indy\'s Racing Cheetahs           11:46.9  6:21 
    7   638 Gavin Vessels            Fishers Fire                      11:48.8  6:22 
    8   561 Colson Falink            Body In Training Track Club       11:57.4  6:26 
    9   727 Owen Ferreri             Westfield Youth Sports, Inc       12:04.1  6:30 
   10   582 Asher Propst             Body In Training Track Club       12:10.7  6:33 
   11   896 Zach Spruill                                               12:31.6  6:45 
   12   864 Luke Mumaw                                                 12:37.2  6:48 
   13   848 Samuel Lehmann                                             12:37.9  6:48 
   14   682 Lance Hubbard            South Central Indiana Running Clu 12:38.8  6:48 
   15   765 Austin Christner                                           12:41.3  6:50 
   16   729 Noah Flynn               Westfield Youth Sports, Inc       12:44.5  6:51 
   17   757 Tobias Bowling                                             12:53.4  6:56 
   18   614 Joseph Augustine         Fishers Fire                      13:02.6  7:01 
   19   885 Jack Roby                                                  13:19.4  7:10 
   20   851 Cameron Mann                                               13:22.7  7:12 
   21   654 Benjamin Boyce           Northside Saints                  13:32.2  7:17 
   22   780 Dominick Dell                                              13:32.9  7:18 
   23   880 Kyle Rader                                                 13:34.0  7:18 
   24   637 James Stasey             Fishers Fire                      13:37.7  7:20 
   25   847 Cam Kooi                                                   13:39.4  7:21 
   26   639 Luke Walters             Fishers Fire                      13:40.6  7:22 
   27   743 Owen Ascioti                                               13:42.2  7:23 
   28   935 Henry Saam               Unknown                           13:46.0  7:25 
   29   882 Jamiah Reid                                                13:47.4  7:25 
   30   888 Levi Rozek                                                 13:50.1  7:27 
   31   910 Brody Unterseher                                           13:50.4  7:27 
   32   940 Derek Patchett           Unknown                           13:58.6  7:31 
   33   767 Skyler Cole                                                13:59.4  7:32 
   34   671 Brock Rose               Northside Saints                  13:59.8  7:32 
   35   926 Chase Binder             Unknown                           14:02.5  7:33 
   36   855 Lance McCoskey                                             14:08.1  7:36 
   37   883 Noah Reynolds                                              14:08.5  7:37 
   38   787 Tristan Dowell                                             14:10.9  7:38 
   39   559 Grant Cummings           Body In Training Track Club       14:15.6  7:40 
   40   800 Tanner Funke                                               14:19.6  7:43 
   41   844 Caleb Kochanowski                                          14:20.6  7:43 
   42   829 Thomas Johanneman                                          14:27.5  7:47 
   43   858 Owen Medley                                                14:51.1  8:00 
   44   759 Jacob Brown                                                14:55.1  8:02 
   45   560 Luke Falin               Body In Training Track Club       15:00.5  8:05 
   46   571 Owen McGriff             Body In Training Track Club       15:02.0  8:05 
   47   830 Henry Johnson                                              15:02.7  8:06 
   48   745 Grant Baker                                                15:31.2  8:21 
   49   794 Samuel Force                                               15:34.5  8:23 
   50   746 Bode Barnes                                                15:35.4  8:23 
   51   570 Cooper McGriff           Body In Training Track Club       15:36.8  8:24 
   52   788 Nate Durnell                                               15:37.2  8:24 
   53   634 Caleb Ransom             Fishers Fire                      15:42.1  8:27 
   54   753 Edgar Biddle                                               15:56.2  8:35 
   55   824 Noah Hunley                                                15:56.8  8:35 
   56   683 Lucas Jablonski          South Central Indiana Running Clu 16:48.3  9:03 
   57   776 Matthew Crosby                                             16:55.1  9:06 
   58   814 Charlie Hazelrigg                                          17:28.2  9:24 
   59   617 Cole Cherry              Fishers Fire                      17:32.7  9:26 
   60   837 Reece Kelly                                                17:33.2  9:27 
   61   761 Mason Buysse                                               18:50.0 10:08 
   62   867 Mason Mundy                                                18:59.7 10:13 
   63   923 Tim Yochum                                                 19:23.0 10:26 

11-12 GIRLS 3 km
Place No.   Name                                                        Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   672 Lilian Rose              Northside Saints                  11:30.8  6:12 
    2   661 Bridget Gallagher        Northside Saints                  11:48.7  6:21 
    3   707 Jamie Klavon             Usatf-Unattached                  12:06.8  6:31 
    4   651 Raegan Bohbrink          Northside Saints                  12:14.6  6:35 
    5   603 Brianna Newell           Columbus Running Club             12:16.8  6:37 
    6   774 Andrea Costa                                               12:34.3  6:46 
    7   666 Brooke Lahee             Northside Saints                  12:34.6  6:46 
    8   659 Lily Cridge              Northside Saints                  12:42.6  6:50 
    9   670 Beatriz Perez            Northside Saints                  12:49.6  6:54 
   10   631 Megan Mybeck             Fishers Fire                      12:55.7  6:58 
   11   691 Lillian Sunbury          South Central Indiana Running Clu 13:01.6  7:01 
   12   936 Abby Geis                Unknown                           13:02.2  7:01 
   13   632 MacKenzie Pierce         Fishers Fire                      13:02.7  7:01 
   14   852 Emma Mann                                                  13:05.6  7:03 
   15   719 Mary Vukovich            Usatf-Unattached                  13:19.0  7:10 
   16   577 Amelia Moor              Body In Training Track Club       13:21.5  7:11 
   17   667 Laura Masoni             Northside Saints                  13:24.6  7:13 
   18   857 Jenna McLean                                               13:27.8  7:15 
   19   842 Joelle Klavon                                              13:33.0  7:18 
   20   668 Shelby Paberzs           Northside Saints                  13:34.5  7:18 
   21   805 Grace Gerritzen                                            13:35.9  7:19 
   22   947 Harley Bertrain          Unknown                           13:40.1  7:21 
   23   627 Paige McKain             Fishers Fire                      13:44.0  7:23 
   24   850 Sydney Lush                                                13:52.9  7:28 
   25   854 Rachel Manning                                             13:58.2  7:31 
   26   709 Riley McCooey            Usatf-Unattached                  14:14.2  7:40 
   27   782 Emma Dell                                                  14:30.9  7:49 
   28   839 Ellie Ketcham                                              14:35.7  7:51 
   29   679 Kinsley Folsom           South Central Indiana Running Clu 15:07.3  8:08 
   30   906 Kayla Terry                                                15:19.1  8:15 
   31   680 Abby Hildreth            South Central Indiana Running Clu 15:31.3  8:21 
   32   825 Addisyn Hunley                                             15:39.6  8:26 
   33   797 Maya Francisco                                             15:48.3  8:30 
   34   608 Ellen White              Columbus Running Club             16:04.4  8:39 
   35   868 Molly Newman                                               16:21.9  8:48 
   36   944 Makayla Speed            Unknown                           16:29.1  8:52 
   37   943 Carsen Adelsperger       Unknown                           16:46.3  9:02 
   38   732 Sophie Gorecki           Westfield Youth Sports, Inc       16:54.6  9:06 
   39   556 Anna Clark               Body In Training Track Club       17:57.6  9:40 
   40   557 McKenna Clark            Body In Training Track Club       18:20.9  9:52 
   41   733 Anneliese Hahn           Westfield Youth Sports, Inc       18:51.8 10:09 
   42   937 Kaylee Roberts           Unknown                           19:37.1 10:33 

11-12 BOYS 3 km
Place No.   Name                               		                Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   585 Luke Shinneman           Body In Training Track Club       10:17.2  5:32 
    2   658 Jackson Carlile          Northside Saints                  10:34.9  5:42 
    3   686 Brandon Kleber           South Central Indiana Running Clu 10:47.1  5:48 
    4   711 Lance McIntosh           Usatf-Unattached                  10:58.5  5:55 
    5   554 Noah Bushong             Body In Training Track Club       11:07.8  6:00 
    6   605 Tyler Osborn             Columbus Running Club             11:12.1  6:02 
    7   604 Matthew Newell           Columbus Running Club             11:22.9  6:08 
    8   865 Joel Mumaw                                                 11:24.7  6:09 
    9   925 Landon Bronnenjerg       Unknown                           11:28.4  6:11 
   10   647 Jack Turner              Indiana All Star Running Club     11:31.2  6:12 
   11   626 George Marquardt Vi      Fishers Fire                      11:32.1  6:13 
   12   650 Tyler Backlund           Northside Saints                  11:35.0  6:14 
   13   694 Logan Brewer             Usatf-Unattached                  11:41.2  6:17 
   14   583 Theodore Quinnell        Body In Training Track Club       11:41.5  6:18 
   15   676 Patrick Voglewede        Northside Saints                  11:41.8  6:18 
   16   578 Caleb Nichols            Body In Training Track Club       11:50.8  6:23 
   17   723 Joshua Barnett           Westfield Youth Sports, Inc       11:59.4  6:27 
   18   655 Ryan Brisben             Northside Saints                  12:01.5  6:28 
   19   902 Collin Stevens                                             12:04.8  6:30 
   20   714 Ross Petty               Usatf-Unattached                  12:05.6  6:31 
   21   623 Ben Greiwe               Fishers Fire                      12:06.5  6:31 
   22   601 Tanner Dozier            Columbus Running Club             12:10.8  6:33 
   23   801 Christian Geary                                            12:13.7  6:35 
   24   897 Brayden Stamm                                              12:13.9  6:35 
   25   740 Race Anderson                                              12:16.4  6:36  
   26   768 Alex Cole                                                  12:22.5  6:40 
   27   738 Ryan Schemel             Westfield Youth Sports, Inc       12:31.9  6:45 
   28   736 Garrett Mowry            Westfield Youth Sports, Inc       12:32.4  6:45 
   29   820 Ben Hochgesang                                             12:50.3  6:55 
   30   619 Alec Foster              Fishers Fire                      12:50.8  6:55 
   31   689 Michael Proffer          South Central Indiana Running Clu 12:53.5  6:56 
   32   807 Isaac Gorrell                                              12:55.2  6:57 
   33   695 Nicolas Brochin          Usatf-Unattached                  12:57.7  6:59 
   34   730 Owen Flynn               Westfield Youth Sports, Inc       13:04.9  7:02 
   35   781 Decatur Dell                                               13:07.1  7:04 
   36   553 Jacob Bragg              Body In Training Track Club       13:13.2  7:07 
   37   762 Levi Call                                                  13:21.9  7:12 
   38   667 Laura Masoni             Northside Saints                  13:24.6  7:13 
   39   562 Aiden Funk               Body In Training Track Club       13:27.2  7:14 
   40   795 Spencer Force                                              13:31.3  7:17 
   41   569 Gabriel Lingenfelter     Body In Training Track Club       13:46.8  7:25 
   42   928 Owen Gift                Noblesville                       13:48.0  7:26 
   43   809 Jack Harmeyer                                              13:59.7  7:32 
   44   856 Druin McGill                                               14:14.6  7:40 
   45   898 Cole Starnes                                               14:15.1  7:40 
   46   750 Evan Besinger                                              14:19.1  7:42 
   47   607 Zachary Wager            Columbus Running Club             14:22.9  7:44 
   48   747 Brady Barnes                                               14:25.5  7:46 
   49   913 Jack Walker                                                14:30.2  7:48 
   50   908 Alex Ulm                                                   14:32.5  7:50 
   51   612 Dathan Wolf              Columbus Running Club             14:40.0  7:54 
   52   828 Spencer Isaacs                                             15:05.4  8:07 
   53   786 Garrett Dougherty                                          15:14.8  8:12 
   54   903 Riley Stuber                                               15:16.2  8:13 
   55   859 Henry Meyer                                                15:48.8  8:31 
   56   838 Liam Kelly                                                 16:21.0  8:48 
   57   861 Jack Monnin                                                16:31.5  8:54 
   58   916 Henry Wasemann                                             17:25.8  9:23 

13-14 Girls 4 km
Place No.   Name                                                        Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  		       ======= ===== 
    1   599 Ava Gilliana             Calumet Region Striders           15:01.7  6:04 
    2   699 Brooke Dixon             Usatf-Unattached                  15:04.6  6:05 
    3   594 Cora Minkis              Brownsburg Elite Running Club     15:05.5  6:06 
    4   616 Abigail Carter           Fishers Fire                      15:12.9  6:09 
    5   596 Mary Wehrle              Brownsburg Elite Running Club     15:17.2  6:10 
    6   660 Gillian Cridge           Northside Saints                  15:29.8  6:15 
    7   640 Kayleigh Witt            Fishers Fire                      15:36.6  6:18 
    8   721 Katelyn Wasson           Usatf-Unattached                  15:45.4  6:22 
    9   692 Makenna Sunbury          South Central Indiana Running Clu 15:55.7  6:26 
   10   754 Lilia Bodnar             Unknown                           16:04.6  6:29 
   11   665 Megan Kaster             Northside Saints                  16:13.4  6:33 
   12   710 Reagan McCooey           Usatf-Unattached                  16:26.7  6:38 
   13   698 Mia Contino              Usatf-Unattached                  16:49.5  6:48 
   14   593 Gracie Carr              Brownsburg                        16:59.5  6:52 
   15   871 Sarah Petersen           Unknown                           17:08.4  6:55 
   16   815 Anna Hazelrigg           Unknown                           17:27.5  7:03 
   17   853 Kendall Mann             Unknown                           17:32.8  7:05 
   18   597 Nicole Brandy            Calumet Region Striders           17:46.5  7:11 
   19   595 Mariah Wehrle            Brownsburg Elite Running Club     17:52.3  7:13 
   20   621 Ally Geis                Fishers Fire                      18:03.3  7:17 
   21   832 Grace Judy               Unknown                           18:05.4  7:18 
   22   688 Courtney Mansfield       South Central Indiana Running Clu 18:07.3  7:19 
   23   833 Cara Karmolinski         Unknown                           18:17.3  7:23 
   24   590 Lilian Wilhelm           Body In Training Track Club       18:26.2  7:27 
   25   792 Sheridan Eggers          Unknown                           19:53.1  8:02 
   26   840 Kendra Kile              Unknown                           20:33.2  8:18 
   27   591 Campbell Adelsperger     Brownsburg Elite Running Club     21:25.3  8:39 
   28   881 Haley Rader              Unknown                           22:41.2  9:09 
   29   924 Lizzy Young              Unknown                           27:10.5 10:58

13-14 Boys 4 km
Place No.   Name                                                       Time    Pace     
===== ===== ======================== ===============  		       ======= ===== 
    1   646 Ben Myers                Indiana All Star Running Club     13:30.6  5:27 
    2   697 Patrick Campbell         Usatf-Unattached                  13:43.0  5:32 
    3   877 Robert Pratt             Unknown                           14:24.1  5:49 
    4   769 Logan Cole               Unknown                           14:36.6  5:54 
    5   953 Noah Douthit             Unknown                           14:47.7  5:58 
    6   706 Borru Kishpaugh          Usatf-Unattached                  14:48.9  5:59 
    7   656 Alexander Brisben        Northside Saints                  14:58.0  6:03 
    8   735 Bradley McManus          Westfield Youth Sports, Inc       15:05.0  6:05 
    9   663 Jack Hawes Jr.           Northside Saints                  15:11.3  6:08 
   10   700 Cuahutemoc Fernandez Jr  Usatf-Unattached                  15:38.6  6:19 
   11   813 Luke Hauersperger        Unknown                           15:50.5  6:24 
   12   610 Kaden Wise               Columbus Running Club             15:53.8  6:25 
   13   687 Colin Madden             South Central Indiana Running Clu 16:20.0  6:36 
   14   772 Matthew Conard           Unknown                           16:28.5  6:39 
   15   915 Ryan Walter              Unknown                           16:34.3  6:41 
   16   674 Nicholas Schramm         Northside Saints                  16:47.6  6:47 
   17   588 Andrew Trosen            Body In Training Track Club       16:55.3  6:50 
   18   678 Ethan Dippold            South Central Indiana Running Clu 16:56.0  6:50 
   19   826 Ramsey Hunt              Unknown                           17:13.5  6:57 
   20   758 John Bowling             Unknown                           17:15.1  6:58 
   21   744 Aiden Ascioti            Unknown                           17:41.2  7:08 
   22   907 Alexander Tharp          Unknown                           17:55.4  7:14 
   23   803 Andrew George            Unknown                           18:11.7  7:21 
   24   941 Gage Baumgart            Unknown                           18:22.4  7:25 
   25   863 Jackson Moore            Unknown                           18:32.8  7:29 
   26   573 Casper Miller            Body In Training Track Club       18:35.5  7:30 
   27   799 Sam Froese               Unknown                           19:10.6  7:44 
   28   653 Ethan Bowers             Northside Saints                  19:20.1  7:48 
   29   773 Noah Cornwell            Unknown                           19:31.6  7:53 
   30   563 Broderick Funk           Body In Training Track Club       20:11.4  8:09 
   31   874 Sammy Pigg               Unknown                           20:16.5  8:11 
   32   752 Daniel Beyer             Unknown                           20:21.3  8:13 
   33   625 Nealon Jones             Fishers Fire                      21:52.5  8:50 
   34   919 Patrick Wolfe                                              24:55.2 10:03 

15-16 GIRLS 4 km
Place No.   Name                                                        Time  Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   652 Anna Bohbrink            Northside Saints                  18:21.6  7:25 
    2   635 Hannah Simkins           Fishers Fire                      18:38.7  7:32 
    3   914 Alexa Walker             Unknown                           22:58.2  9:16 
     
15-16 BOYS 4 km
Place No.   Name                                                        Time  Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   945 Kevin Greene             Unknown                           13:35.4  5:29 
    2   613 Matt Gerst               Evansville Speedsters Track Club  13:42.3  5:32 
    3   806 Aj Goecker               Unknown                           14:04.0  5:41 
    4   713 Andrew Noel              Usatf-Unattached                  14:09.0  5:43 
    5   901 Nate Stelflug            Unknown                           14:09.5  5:43 
    6   675 Jackson Street           Northside Saints                  14:17.1  5:46
    7   942 Julian Phillip           Unknown                           14:38.1  5:55 
    8   636 Sam Stage                Fishers Fire                      14:43.1  5:57 
    9   677 Charles Voglewede        Northside Saints                  14:44.1  5:57 
   10   827 Jon Huntley              Unknown                           14:52.2  6:00 
   11   784 Bryce Dixon              Unknown                           15:25.9  6:14 
   12   771 Jack Commeville          Unknown                           15:32.2  6:16 
   13   558 Mitchell Conard          Body In Training Track Club       16:01.2  6:28 
   14   893 Patrick Simpson                                            16:06.3  6:30 
   15   789 Jack Durnell                                               16:58.2  6:51 


17-18 BOYS  4km
Place No.   Name                                                        Time  Pace     
===== ===== ======================== ===============  			======= ===== 
    1   696 Joshua Bruce             Usatf-Unattached                  13:56.2  5:38 
    2   946 Matt Shaub               Unknown                           13:57.6  5:38 
    3   939 Drew Schmiite            Unknown                           14:06.0  5:42 
    4   894 Aj Snyder                Unknown                           15:57.4  6:27 
    5   572 Jack Mennen              Body In Training Track Club       16:17.5  6:35