USATF.tv
NationWide
==================================================================================
    Name                     Age                       Avg 1K     Finals  Points
==================================================================================

Open Women 4 km                                                    
  1 Shirley, Angie           W38 Una                       5:17      21:07        
  2 Gregory, Amy             W19 Una                       5:30      22:00        

19-39 Men 4 km                                                      
  1 Aldrich, Micah           M26 Mem                       3:15      13:00        
  2 Finke, Benjamin          M28 Mem                       3:32      14:05        
  3 Knight, Josh             M39 Mem                       3:38      14:30        
  4 Ginsburg, Josh           M38 Mem                       4:07      16:26        

40-44 Men 4 km                                                      
  1 Rosenauer, Roger         M40 Mem                       3:30      14:00        
  2 Poteat, Brad             M40 Mem                       4:20      17:18        
  3 Hurt, Jacob              M43 Mem                       5:10      20:40        

45-49 Men 4 km                                                      
  1 Harrell, Howard          M48 Una                       3:33      14:12        
  2 Stidham, Tony            M46 Mem                       3:49      15:16        
  3 Campbell, Norm           M49 Mem                       3:59      15:53        
  4 Cridge, Matt             M46 Una                       4:05      16:20        
  5 Brandy, Allan            M46 Mem                       4:54      19:35        

45-49 Women 4 km                                                    
  1 Harris, Cindy            W47 Mem                       4:22      17:26     

50-54 Men 4 km                                                      
  1 Harris, James            M51 Mem                       3:54      15:34        
  2 Doctor, Mark             M52 Mem                       4:04      16:14        

55-59 Men 4 km                                                      
  1 Stille, John             M56 Mem                       3:56      15:44        
  2 Stage, Ed                M55 Una                       4:17      17:08        
  3 Clements, Damon          M58 Mem                       4:21      17:24        
  4 Gallagher, Brian         M56 Mem                       4:45      18:58        

60-64 Men 4 km                                                      
  1 Baldwin, Curtis          M64 Mem                       5:50      23:19 


8 & Under Women 2 km                                                
  1 Voglewede, Amelia         W8 Mem                       4:36       9:11        
  2 Schiesser, Mia            W8 Mem                       4:50       9:40        
  3 Shirley, Ava              W8 Una                       4:59       9:57        
  4 Calow, Annabelle          W7 Una                       5:25      10:49        
  5 Flynn, Sylvia             W6 Mem                       5:51      11:41        
  6 Knight, Eden(Linda)       W8 Mem                       6:06      12:12        

8 & Under Men 2 km                                                  
  1 Hildreth, Luke            M8 Mem                       4:30       9:00        
  2 Schrader, Lane            M8 Mem                       4:46       9:31        
  3 Wischmeyer, Brock         M8 Una                       4:50       9:40        
  4 Jablonski, Micah          M8 Mem                       5:19      10:37        
  5 Sinclair, Braxton         M7 Una                       5:19      10:38              
  6 Schafstall, Jasper        M7 Mem                       6:01      12:02        

9-10 Women 3 km                                                     
  1 Sunbury, Ava              W9 Mem                       4:30      13:30       
  2 Newell, Sierra            W9 Mem                       4:43      14:09       
  3 Amelia, Shirley           W9 Una                       4:48      14:24        
  4 Bowling, Amy             W10 Una                       4:52      14:34        
  5 Wolf, Kyleigh             W9 Mem                       4:55      14:45       
  6 Kaiser, Carly            W10 Mem                       5:02      15:05       
  7 Fishel, Summer            W9 Una                       5:11      15:32        
  8 Ramp, Maddy              W10 Una                       5:31      16:31        
  9 Campbell, Cheyenne        W9 Una                       5:39      16:56        
 10 Binder, Chloe             W9 Mem                       5:43      17:07       
 11 Schafstall, Sady          W9 Mem                       5:46      17:17       

9-10 Men 3 km                                                       
  1 Bowling, Benjamin        M10 Una                       3:47      11:20        
  2 Wanner, Owen             M10 Mem                       3:48      11:22       
  3 Schiesser, Tyler         M10 Mem                       3:53      11:39       
  4 Grissom, Ben             M10 Mem                       3:54      11:41       
  5 Vessels, Gavin           M10 Mem                       3:59      11:57       
  6 Bane, Jude               M10 Mem                       4:16      12:48       
  7 Hubbard, Lance            M9 Mem                       4:28      13:23       
  8 Flynn, Noah               M9 Mem                       4:29      13:27       
  9 Bowling, Tobias           M9 Una                       4:30      13:28        
 10 Dowell, Tristan           M9 Una                       4:34      13:40        
 11 Roby, Jack               M10 Una                       4:34      13:42        
 12 Patchett, Derek           M9 Mem                       4:43      14:07        
 13 Binder, Chase             M9 Mem                       4:51      14:32        
 14 Bowman, Landon            M9 Una                       4:57      14:51        
 15 Biddle II, Edgar         M10 Una                       5:11      15:33        
 16 Theobald, Mason           M9 Una                       5:21      16:02        
 17 Jablonski, Lucas          M9 Mem                       6:01      18:02        
 18 Castillo, Aidan           M9 Mem                       6:41      20:03    

11-12 Women 3 km                                                    
  1 Rose, Lilian             W12 Mem                       3:47      11:20       
  2 Gallagher, Bridget       W11 Mem                       3:51      11:33       
  3 Bohbrink, Raegan         W12 Mem                       4:01      12:02      
  4 Perez, Beatriz           W12 Mem                       4:07      12:20       
  5 Newell, Brianna          W11 Mem                       4:08      12:23       
  6 Plummmer, Zoe            W11 Mem                       4:11      12:31       
  7 Lahee, Brooke            W11 Mem                       4:15      12:43       
  8 Morris, Alexus           W12 Mem                       4:16      12:48        
  9 Sunbury, Lillian         W11 Mem                       4:21      13:03        
 10 Lush, Sydney             W11 Una                       4:48      14:23        
 11 Mitchell, Elizabeth      W11 Una                       4:48      14:24        
 12 Hildreth, Abby           W12 Mem                       5:17      15:49        
 13 Folsom, Kinsley          W11 Mem                       5:29      16:25        

    

11-12 Men 3 km                                                      
  1 Kleber, Brandon          M12 Mem                       3:31      10:33       
  2 McIntosh, Lance          M12 Mem                       3:37      10:51       
  3 Schafer, Isaac           M12 Mem                       3:39      10:56       
  4 Backlund, Tyler          M12 Mem                       3:46      11:18       
  5 Stamm, Brayden           M12 Una                       3:53      11:37        
  6 Stevens, Collin          M12 Una                       3:55      11:43        
  7 Strantz, Tyler           M12 Una                       3:56      11:46        
  8 Newell, Matthew          M12 Mem                       3:57      11:49       
  9 Smith, Alexander         M12 Mem                       3:57      11:51       
 10 Voglewede, Patrick       M11 Mem                       3:58      11:54       
 11 Anderson, Race           M12 Una                       3:59      11:56        
 12 Weber, Jack              M11 Mem                       4:03      12:09        
 13 Kriete, Ben              M12 Mem                       4:04      12:10        
 14 Petty, Ross              M12 Mem                       4:09      12:26        
 15 Theobald, Grant          M12 Una                       4:11      12:31        
 16 Gorrell, Isaac           M11 Una                       4:13      12:38        
 17 Geary, Christian         M12 Una                       4:20      13:00        
 18 Proffer, Michael         M11 Mem                       4:27      13:20        
 19 Flynn, Owen              M11 Mem                       4:38      13:53        
 20 Engel, AJ                M12 Una                       4:41      14:03        
 21 Wager, Zachary           M11 Mem                       4:51      14:33        
 22 Fishel, Micah            M11 Una                       5:04      15:11        
 23 Sluys, Dylan             M11 Una                       5:11      15:33    

13-14 Women 4 km                                                    
  1 Dixon, Brooke            W13 Mem                       3:41      14:43    1   
  2 Cridge, Gillian          W14 Mem                       3:43      14:51    2   
  3 Wehrle, Mary             W13 Mem                       3:45      14:57    3   
  4 Minkis, Cora             W14 Mem                       3:45      14:58    4   
  5 Sunbury, Makenna         W13 Mem                       3:51      15:21    5   
  6 Carr, Gracie             W13 Mem                       3:54      15:35    6   
  7 Kaster, Megan            W14 Mem                       4:02      16:08    7   
  8 Gamble, Mollie           W13 Mem                       4:06      16:24        
  9 Brandy, Nicole           W13 Mem                       4:18      17:10        
 10 Wehrle, Mariah           W13 Mem                       4:18      17:12        
 11 Adelsperger, Campbell    W13 Mem                       4:22      17:28        
 12 Harrell, Gabrielle       W13 Una                       4:23      17:30        
 13 Mansfield, Courtney      W14 Mem                       4:26      17:44        
 14 Lips, Macy               W13 Mem                       4:28      17:49        
 15 Stamm, Madison           W14 Una                       4:36      18:24        
 16 Harrell, Marielle        W13 Una                       5:11      20:42        

13-14 Men 4 km                                                      
  1 Campbell, Patrick        M14 Mem                       3:19      13:16    1   
  2 Brisben, Alexander       M14 Mem                       3:36      14:21    2   
  3 Plummer, Luke            M14 Mem                       3:40      14:39    3   
  4 Gerber, Luke             M13 Una                       3:41      14:42        
  5 Fernandez Jr, Cuahutemoc M14 Mem                       3:42      14:47    4   
  6 Myers II, Joshua         M13 Mem                       3:44      14:55    5   
  7 Wise, Kaden              M13 Mem                       3:59      15:54    6   
  8 Baugh Jr, Brycen         M13 Mem                       4:09      16:35    7   
  9 Bowling, John            M13 Una                       4:14      16:54        
 10 Hunt, Ramsey             M14 Mem                       4:15      16:58        
 11 Schramm, Nicholas        M13 Mem                       4:18      17:11        
 12 Hatton, Bryce            M14 Una                       4:22      17:26  

15-16 Women 4 km                                                    
  1 Gregory, Debrah          W16 Una                       5:30      21:59        

15-16 Men 4 km                                                      
  1 Leahy, Nick              M15 Una                       3:23      13:32        
  2 Voglewede, Charles       M15 Mem                       3:32      14:08        
  3 Stage, Sam               M15 Mem                       3:39      14:36        
  4 Shirley, Michael         M15 Una                       4:26      17:41

17-18 Women 4 km                                                    
  1 Waltman, Jennifer        W18 Una                       5:30      21:59        

17-18 Men 4 km                                                      
  1 Bruce, Joshua            M17 Mem                       3:23      13:30