updated: November 17 9:25pm

                     November 15, 2014
               Northview Church - Carmel, IN   
                          
 8 & Under Girls - 2 km
=======================================================================          
    Name                    Year Team                    Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Mattie Whitworth          06 Southern Ind A            8:47                  
  2 Sierra Newell             06 Columbus Run A            8:48    1             
  3 Payton Boyer              06 Unattached                9:08                  
  4 Avery Stein               06 Fishers Fire A            9:14    2             
  5 Charley Kerber            06 Columbus Run A            9:19    3             
  6 Rachel Wilcox             06 Southern Ind A            9:20                  
  7 Claudia Pearce            06 Southern Ind A            9:21                  
  8 Lucy Rangel               07 Unattached                9:26                  
  9 Nadia Perez               06 Body in Trai A            9:27    4             
 10 Kennedy Applegate         06 Body in Trai A            9:29    5             
 11 Rachel Kovacs             06 Westfield Gr A            9:33    6             
 12 Lyllee Schnell            06 Southern Ind A            9:37                  
 13 Waverly Woolever          07 Fishers Fire A            9:37    7             
 14 Ava Sunbury               06 South Centra A            9:40                  
 15 Brielle Siefert           07 Body in Trai A            9:44    8             
 16 Mia Schiesser             07 Fishers Fire A            9:46    9             
 17 Maddie Samreta            07 Westfield Gr A            9:53   10             
 18 Julia Score               07 Body in Trai A            9:57   11             
 19 Charlotte Moise           07 Body in Trai A           10:00   12             
 20 Julia Vessels             07 Fishers Fire A           10:02   13             
 21 Brooke Bolinger           06 Body in Trai A           10:14   14             
 22 Amelia Voglewede          07 Unattached               10:22                  
 23 Gianna Ferreri            08 Westfield Gr A           10:24   15             
 24 Addison Guiley            07 Unattached               10:31                  
 25 Kyleigh Wolf              06 Columbus Run A           10:33   16             
 26 Ciara Kepner              06 Fishers Fire A           10:36   17             
 27 Allison Dougherty         06 Fishers Fire A           10:37   18             
 28 Jillian Starr             07 Body in Trai A           10:38   19             
 29 Emmeline Hahn             07 Westfield Gr A           10:50   20             
 30 Noa Murray                07 Fishers Fire A           11:07   21             
 31 Avery Stuckey             06 Body in Trai A           11:16   22             
 32 Maggie Russell            06 Columbus Run A           11:18   23             
 33 Kaitlyn Benner            07 Unattached               11:19                  
 34 Chloe Binder              06 Columbus Run A           11:29   24             
 35 Eden Knight               07 Columbus Run A           11:41   25             
 36 Olivia Foster             07 Fishers Fire A           11:46   26             
 37 Sonia Perez               08 Body in Trai B           11:58                  
 38 Kelsey Bolinger           08 Body in Trai B           11:59                  
 39 Kelsey Moran              06 Westfield Gr A           12:04   27             
 40 Chloe Snyder              06 Body in Trai B           12:30                  
 41 Hailey Nobbe              09 Body in Trai B           13:17                  
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Body in Training Track  A    40    4    5    8   11   12   14   19   22     
      Total Time:    48:37.00                                                    
         Average:     9:43.40                                                    
   2 Fishers Fire A               48    2    7    9   13   17   18   21   26     
      Total Time:    49:15.00                                                    
         Average:     9:51.00                                                    
   3 Columbus Running Club A      67    1    3   16   23   24   25               
      Total Time:    51:27.00                                                    
         Average:    10:17.40                                                    
   4 Westfield Green Wave A       78    6   10   15   20   27                    
      Total Time:    52:44.00                                                    
         Average:    10:32.80   

8 & Under Boys - 2 km
=======================================================================          
    Name                    Year Team                    Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Alec Moor                 06 Body in Trai A            8:02    1             
  2 Brodie Terkhorn           06 Southern Ind A            8:14                  
  3 Jack Shinneman            07 Body in Trai A            8:31    2             
  4 Quinn Hundt               06 Fishers Fire A            8:35    3             
  5 Logan Hall                06 Evansville S A            8:38                  
  6 Chris Nobbe               07 Body in Trai A            8:42    4             
  7 Egan Williams             06 Indiana All A             8:46                  
  8 Reece Wolf                06 Southern Ind A            8:49                  
  9 Luke Hildreth             07 South Centra A            8:55                  
 10 Colin Lukowski            07 Unattached                8:59                  
 11 Brock Rose                06 Northside Saints A        9:03                  
 12 Noah Flynn                06 Westfield Gr A            9:07                  
 13 Abe Berg                  06 Southern Ind A            9:08                  
 14 Derek Patchett            06 Columbus Run A            9:13    5             
 15 Chase Binder              06 Columbus Run A            9:15    6             
 16 Parker Melling            07 Fishers Fire A            9:23    7             
 17 Malachi Lesnet            08 Body in Trai B            9:25    8             
 18 Henry Johnson             06 Body in Trai A            9:26    9             
 19 Jackson Layne             07 Body in Trai A            9:27   10             
 20 Luke Walters              06 Fishers Fire A            9:31   11             
 21 Cooper Miller             07 Body in Trai B            9:31   12             
 22 Henry Wood                07 Fishers Fire A            9:50   13             
 23 Grant Cummings            06 Body in Trai B            9:54   14             
 24 Owen McGriff              06 Body in Trai A           10:10   15             
 25 Wyatt Clark               07 Columbus Run A           10:26   16             
 26 Cooper McGriff            06 Body in Trai A           10:32   17             
 27 Hunter Patterson          06 Columbus Run A           10:38   18             
 28 Carsen Ertel              08 Fishers Fire A           10:45   19             
 29 Cayman Orme               06 Columbus Run A           10:49   20             
 30 Elijah Ferency            08 Westfield Gr A           10:56                  
 31 Hudson Orme               09 Columbus Run A           10:56   21             
 32 Jakob Nehring             06 Columbus Run A           11:07   22             
 33 J Maxwell Tucker          07 Body in Trai B           11:25   23             
 34 Joseph LaCombe            08 Body in Trai B           11:32   24             
 35 Jacob Grimes              08 Body in Trai B           11:33   25             
 36 Joshua Jensen             06 Body in Trai A           11:49   26             
 37 Mason Buysse              06 Body in Trai B           12:09   27             
 38 Anton Buysse              08 Body in Trai C           14:08                  
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Body in Training Track  A    26    1    2    4    9   10   15   17   26     
      Total Time:    44:08.00                                                    
         Average:     8:49.60                                                    
   2 Fishers Fire A               53    3    7   11   13   19                    
      Total Time:    48:04.00                                                    
         Average:     9:36.80                                                    
   3 Columbus Running Club A      65    5    6   16   18   20   21   22          
      Total Time:    50:21.00                                                    
         Average:    10:04.20                                                    
   4 Body in Training Track  B    81    8   12   14   23   24   25   27          
      Total Time:    51:47.00                                                                    Average:    10:21.40   

9-10 Girls - 3 km
=======================================================================          
    Name                    Year Team                    Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Jill Kaiser               04 Tell City XC Club A      11:57                  
  2 Reilly Boyer              04 Unattached               11:58                  
  3 Bridget Gallagher         04 Northside Saints A       12:47                  
  4 Andi VanMeter             04 Southern Ind A           12:52                  
  5 Ellie Hall                04 Southern Ind A           12:54                  
  6 Brianna Newell            04 Columbus Run A           13:00    1             
  7 Laurel Knight             04 Columbus Run A           13:00    2             
  8 Gretchen Farley           04 Northside Saints A       13:09                  
  9 Lauren Dean               05 Westfield Gr A           13:10    3             
 10 Megan Mybeck              04 Fishers Fire A           13:11    4             
 11 Karli Cuniffe             04 Indiana All A            13:14                  
 12 Jamie Klavon              04 Indiana All A            13:26                  
 13 Kiana Siefert             04 Body in Trai A           13:28    5             
 14 Vivienne Siefker          05 Columbus Run A           13:33    6             
 15 Vivian Wilson             05 Indiana All A            13:35                  
 16 Helen Alderfer            04 Columbus Run A           13:46    7             
 17 Robyn Schemel             05 Westfield Gr A           13:56    8             
 18 Sara Livingston           05 Southern Ind A           13:58                  
 19 Lily Cridge               04 Northside Saints A       14:02                  
 20 Lauren Guiley             05 Unattached               14:03                  
 21 Ashley Durnil             05 Indiana All A            14:07                  
 22 Laura Shupe               04 Westfield Gr A           14:19    9             
 23 Zoe Bruns                 04 Body in Trai A           14:30   10             
 24 Piper Barker              04 Evansville S A           14:37                  
 25 Abby Geis                 04 Fishers Fire A           14:39   11             
 26 Cassidy Felger            05 Body in Trai A           14:40   12             
 27 Taylor Sanders            04 Southern Ind A           14:41                  
 28 Maya Paris                04 Southern Ind A           14:48                  
 29 Andi Damin                05 Evansville S A           14:53                  
 30 Lydia Betz                05 Southern Ind A           14:56                  
 31 Leslie Groff              05 Body in Trai A           15:03   13             
 32 Paige McKain              04 Fishers Fire A           15:03   14             
 33 Ariel McDaniel            05 Fishers Fire A           15:07   15             
 34 Ava Watkins               04 Westfield Gr A           15:13   16             
 35 Erica Voelker             04 Southern Ind A           15:26                  
 36 Peyton Sullivan           04 Westfield Gr A           15:36   17             
 37 Clara Cameron             05 Westfield Gr A           15:39   18             
 38 Alaina Balciunas          04 Body in Trai A           15:42   19             
 39 Chloe Pickrell            05 Body in Trai B           15:56   20             
 40 McKenna Brown             04 Southern Ind A           16:01                  
 41 Nora Krug                 04 Northside Saints A       16:11                  
 42 Reese Ryan                05 Body in Trai B           16:23   21             
 43 Thalia Siefert            05 Body in Trai A           16:27   22             
 44 Mallory Rupp              04 Columbus Run A           16:37   23             
 45 Kaylee Roberts            04 Westfield Gr B           16:38                  
 46 Claire Wisler             04 Columbus Run A           16:42   24             
 47 Abby Evans                04 Indiana Track Club       16:51                  
 48 Kylie Bolon               05 Body in Trai B           17:12   25             
 49 Julia Pappas              05 Body in Trai A           17:50   26             
 50 Lucy Strahm               05 Westfield Gr A           17:57   27             
 51 Anneliese Hahn            04 Westfield Gr A           18:32   28             
 52 Erica Combs               04 Body in Trai B           18:46   29             
 53 McKenna Clark             04 Body in Trai B           18:50   30             
 54 Ava Gnagy                 05 Fishers Fire A           19:27   31             
 55 Esther Getts              04 Indiana Track Club       20:07                  
 56 Emily Parsons             05 Western Boon A           21:04                  
 57 Allison Beene             05 Body in Trai B           21:44   32             
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Columbus Running Club A      39    1    2    6    7   23   24               
      Total Time:  1:09:56.00                                                    
         Average:    13:59.20                                                    
   2 Westfield Green Wave A       53    3    8    9   16   17   18   27   28     
      Total Time:  1:12:14.00                                                    
         Average:    14:26.80                                                    
   3 Body in Training Track  A    59    5   10   12   13   19   22   26          
      Total Time:  1:13:23.00                                                    
         Average:    14:40.60                                                    
   4 Fishers Fire A               75    4   11   14   15   31                    
      Total Time:  1:17:27.00                                                    
         Average:    15:29.40                                                    
   5 Body in Training Track  B   125   20   21   25   29   30   32               
      Total Time:  1:27:07.00

9-10 Boys - 3 km
=======================================================================          
    Name                    Year Team                    Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Connor Carlile            05 Northside Saints A       11:26    1             
  2 Gavin Vessels             05 Fishers Fire B           12:08    2             
  3 Tyler Schiesser           05 Fishers Fire B           12:09    3             
  4 Nathan Lumaye             05 Fishers Fire A           12:16    4             
  5 Owen Wanner               05 Unattached               12:17                  
  6 Tanner Dozier             04 Columbus Run A           12:19    5             
  7 Bryce Troesch             04 Southern Ind A           12:23                  
  8 Colm Oneacre              04 Northside Saints A       12:23    6             
  9 Asher Murray              04 Fishers Fire A           12:26    7             
 10 Caleb Nichols             04 Body in Trai A           12:27    8             
 11 Patrick Voglewede         04 Northside Saints A       12:45    9             
 12 George Marquardt          04 Fishers Fire B           12:46   10             
 13 Jack Weber                04 Northside Saints A       12:51   11             
 14 Colson Falink             05 Body in Trai A           12:53   12             
 15 Garrett Mowry             04 Westfield Gr A           12:56   13             
 16 Owen Flynn                04 Westfield Gr A           12:56   14             
 17 Joshua Barnett            04 Westfield Gr A           12:58   15             
 18 Ryan Blackgrove           04 Southern Ind A           13:02                  
 19 Emerson Nehring           04 Columbus Run A           13:03   16             
 20 Eddie Hopwood             04 Indiana All A            13:04                  
 21 Fisher Starr              05 Body in Trai A           13:05   17             
 22 Samuel Lehmann            05 Northside Saints A       13:07   18             
 23 Asher Propst              05 Body in Trai A           13:11   19             
 24 Camden Wien               04 Indiana All A            13:12                  
 25 Logan Heisler             05 Indiana All A            13:13                  
 26 Jacob Bragg               04 Body in Trai A           13:16   20             
 27 Alec Foster               04 Fishers Fire A           13:19   21             
 28 Eli Brock                 04 South Centra A           13:41                  
 29 Matthew Dunlap            05 Northside Saints A       13:41   22             
 30 Benjamin Robison          04 Westfield Gr A           13:46   23             
 31 Luke Mumaw                05 Body in Trai A           13:53   24             
 32 Logan Brewer              04 Unattached               14:02                  
 33 Joel Flint                05 Columbus Run A           14:10   25             
 34 Colin Brier               05 Fishers Fire A           14:12   26             
 35 Dariush Khurram           05 Indiana All A            14:20                  
 36 Benjamin Boyce            05 Northside Saints A       14:27   27             
 37 Gabriel Lingenfelter      04 Body in Trai A           14:27   28             
 38 Nick Anderson             05 Northside Saints B       14:27                  
 39 Andrew Gillis             04 Northside Saints A       14:28   29             
 40 Eli Berg                  04 Southern Ind A           14:30                  
 41 Jude Bane                 05 Unattached               14:32                  
 42 Owen Ferreri              05 Westfield Gr A           14:32   30             
 43 Jack Roby                 05 Fishers Fire B           14:36   31             
 44 Joseph Augustine          05 Fishers Fire A           14:40   32             
 45 Dylan Sluys               04 Columbus Run A           14:48   33             
 46 Luke Falin                05 Body in Trai A           15:00   34             
 47 Garrett Dougherty         04 Fishers Fire B           15:06   35             
 48 Noah Reynolds             05 Body in Trai B           15:26                  
 49 Lucas Landez              05 Fishers Fire A           15:27   36             
 50 Owen Newsom               04 Spiece Dista A           15:45                  
 51 Ryan Clulow               04 Columbus Run A           15:48   37             
 52 Aiden Funk                04 Body in Trai B           15:50                  
 53 Cole Cherry               05 Fishers Fire B           15:55   38             
 54 Elijah White              04 Body in Trai B           16:07                  
 55 Reece Kelly               05 Westfield Gr A           16:45   39             
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Northside Saints A           45    1    6    9   11   18   22   27   29     
      Total Time:  1:02:32.00                                                    
         Average:    12:30.40                                                    
   2 Body in Training Track  A    76    8   12   17   19   20   24   28   34     
      Total Time:  1:04:52.00                                                    
         Average:    12:58.40                                                    
   3 Fishers Fire B               81    2    3   10   31   35   38               
      Total Time:  1:06:45.00                                                    
         Average:    13:21.00                                                    
   4 Fishers Fire A               90    4    7   21   26   32   36               
      Total Time:  1:06:53.00                                                    
         Average:    13:22.60                                                    
   5 Westfield Green Wave A       95   13   14   15   23   30   39               
      Total Time:  1:07:08.00                                                    
         Average:    13:25.60                                                    
   6 Columbus Running Club A     116    5   16   25   33   37                    
      Total Time:  1:10:08.00                                                                  Average:    14:01.60 

11-12 Girls - 3 km
=======================================================================          
    Name                    Year Team                    Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Zoe Duffus                02 Spiece Dista A           11:01    1             
  2 Mya Hagerty               02 Indiana Track Club       11:25                  
  3 Lotti Roemer              02 Spiece Dista A           11:26    2             
  4 Alexandra Green           02 Spiece Dista A           11:34    3             
  5 Monroe Fruchey            02 Spiece Dista A           11:37    4             
  6 Mary Wehrle               02 Northside Saints A       11:57    5             
  7 Mallory Hiatt             02 Unattached               12:01                  
  8 Abigail Carter            02 Fishers Fire A           12:01    6             
  9 Kayden Casey              02 Spiece Dista A           12:02    7             
 10 Abigail Parker            02 Indiana All A            12:03    8             
 11 Lily Mcandrews            02 Indiana All A            12:04    9             
 12 Gracie Carr               02 Northside Saints A       12:06   10             
 13 Sarah Coates              02 Westfield Gr A           12:09   11             
 14 Corinne Yorkman           02 Fishers Fire A           12:09   12             
 15 Anna Grace Hook           03 Indiana All A            12:10   13             
 16 Emma Julien               02 Fishers Fire A           12:12   14             
 17 Audrey McKinney           02 Northside Saints B       12:13   15             
 18 Alyssa Perry              02 South Centra A           12:14                  
 19 Makenna Sunbury           02 South Centra A           12:14                  
 20 Martha Hunter             02 Indiana All A            12:14   16             
 21 Abigail Dalton            02 Indiana All A            12:14   17             
 22 Beatriz Perez             03 Northside Saints A       12:16   18             
 23 Reagan McCooey            02 Northside Saints A       12:16   19             
 24 Lillian Oddou             02 Spiece Dista A           12:19   20             
 25 Isabella Green            02 Spiece Dista A           12:19   21             
 26 Lilia Bodnar              02 Fishers Fire A           12:24   22             
 27 Brianna Lawson            03 Unattached               12:27                  
 28 Abbey Grogan              02 Indiana All B            12:27   23             
 29 Nicole Brandy             02 Unattached               12:32                  
 30 Lilian Rose               03 Northside Saints A       12:34   24             
 31 Macy Lips                 02 Northside Saints A       12:36   25             
 32 Lauren Moon               03 Indiana All A            12:37   26             
 33 Raegan Bohbrink           03 Northside Saints B       12:38   27             
 34 Aviv Hagar                02 Indiana Track Club       12:39                  
 35 Madeline McGarty          03 Indiana All A            12:43   28             
 36 Megan Miller              02 Unattached               12:45                  
 37 Andrea Costa              03 Northside Saints B       12:46   29             
 38 Laura Andrews             03 Southern Ind A           12:49                  
 39 Alexandra Dorn            02 Indiana All B            12:52   30             
 40 Veronica Ledezma          03 Indiana All B            12:53   31             
 41 Eden Oddou                02 Spiece Dista A           12:53   32             
 42 Alice Radentz             03 Indiana All A            12:55   33             
 43 Delaney Klee              03 Northside Saints B       12:57   34             
 44 Jasmine Herrell           02 Unattached               13:00                  
 45 Madeline Ferreri          02 Westfield Gr A           13:01   35             
 46 Mariah Wehrle             02 Northside Saints A       13:02   36             
 47 Audrey Kaul               02 Indiana All B            13:04   37             
 48 Emma Bohney               03 Indiana All B            13:07   38             
 49 Alisen Glidden            02 Unattached               13:12                  
 50 Alexandra Stein           03 Fishers Fire A           13:16   39             
 51 Kinley Callahan           02 Northside Saints B       13:16   40             
 52 Mollie Gamble             02 Unattached               13:19                  
 53 Sydney Clifford           02 Northside Saints B       13:25   41             
 54 Ashley Baldwin            02 Westfield Gr A           13:42   42             
 55 Lexi Kelly                02 Unattached               13:47                  
 56 Olivia Lovan              03 Southern Ind A           13:51                  
 57 Charis Siefert            02 Body in Trai A           13:51                  
 58 Margaret Barnett          03 Westfield Gr A           13:56   43             
 59 Isabelle Rauh             02 Indiana Track Club       13:59                  
 60 Amelia Moor               03 Body in Trai A           14:09                  
 61 Claire Bandy              03 Southern Ind A           14:18                  
 62 Anaiha Baxter             02 Western Boon A           14:20                  
 63 Audra Deel                03 Southern Ind A           14:20                  
 64 Kaelyn Spears             03 Unattached               14:37                  
 65 Shelby Paberzs            03 Northside Saints B       14:51   44             
 66 B Harter-Martin           03 Evansville S A           15:12                  
 67 Kennedy Cobb              03 Westfield Gr A           15:27   45             
 68 Magdalena Bischoff        03 Westfield Gr A           15:34   46             
 69 Jenna McLean              03 Fishers Fire A           15:45   47             
 70 Claire Alderfer           02 Columbus Run A           15:46                  
 71 Sydney Sluys              02 Columbus Run A           15:56                  
 72 Lucy Cummings             03 Westfield Gr A           16:28   48             
 73 Sarah Hoyler              02 Body in Trai A           16:30                  
 74 Katie Hagan               03 Columbus Run A           17:03                  
 75 Layne Starr               03 Body in Trai A           17:30                  
 76 Havah Getts               02 Indiana Track Club       22:31                  
 77 Alissa Browning           03 Southern Ind A           26:43                  
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Spiece Distance Project A    17    1    2    3    4    7   20   21   32     
      Total Time:    57:40.00                                                    
         Average:    11:32.00                                                    
   2 Indiana All Star Runnin A    63    8    9   13   16   17   26   28   33     
      Total Time:  1:00:45.00                                                    
         Average:    12:09.00                                                    
   3 Northside Saints A           76    5   10   18   19   24   25   36          
      Total Time:  1:01:09.00                                                    
         Average:    12:13.80                                                    
   4 Fishers Fire A               93    6   12   14   22   39   47               
      Total Time:  1:02:02.00                                                    
         Average:    12:24.40                                                    
   5 Northside Saints B          145   15   27   29   34   40   41   44          
      Total Time:  1:03:50.00                                                    
         Average:    12:46.00                                                    
   6 Indiana All Star Runnin B   159   23   30   31   37   38                    
      Total Time:  1:04:23.00                                                    
         Average:    12:52.60                                                    
   7 Westfield Green Wave A      176   11   35   42   43   45   46   48          
      Total Time:  1:08:15.00                                                    
         Average:    13:39.00   
11-12 Boys - 3 km
=======================================================================          
    Name                    Year Team                    Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Ben Myers                 02 Indiana All A            10:23    1             
  2 Jackson Carlile           03 Northside Saints A       10:39    2             
  3 Sean Roan                 02 Unattached               11:00                  
  4 Benjamin Johnson          02 Indiana All A            11:01    3             
  5 Tyler Young               02 Indiana All A            11:05    4             
  6 Erik Allen                02 Indiana All A            11:09    5             
  7 Nigel Kaiser              02 Tell City XC Club A      11:10                  
  8 Noah Futter               02 Columbus Run A           11:11    6             
  9 Caleb Leinheiser          02 Indiana All A            11:11    7             
 10 Austin Callahan           02 Northside Saints A       11:21    8             
 11 Jack Button               02 Unattached               11:24                  
 12 Luke Shinneman            03 Body in Trai A           11:24    9             
 13 Donald McArdle            02 Spiece Dista A           11:25   10             
 14 Bingham Hudson            03 Indiana All A            11:28   11             
 15 Jackson Guiley            02 Unattached               11:29                  
 16 Noah Bushong              03 Body in Trai A           11:32   12             
 17 Owen Urtel                02 Indiana All A            11:33   13             
 18 James Gastineau           03 Indiana All B            11:34   14             
 19 William Stamm             02 Unattached               11:35                  
 20 William Anderson          02 Indiana All B            11:36   15             
 21 Brandon Kleber            03 South Centra A           11:37                  
 22 Nathan Seketa             02 Indiana All A            11:38   16             
 23 Justin Groff              03 Body in Trai A           11:42   17             
 24 Logan Cole                02 Spiece Dista A           11:43   18             
 25 Tyler Osborn              03 Columbus Run A           11:44   19             
 26 Andrew Anderson           02 Indiana All B            11:46   20             
 27 Ethan Dippold             02 South Centra A           11:48                  
 28 Trevor Harris             03 Indiana All B            11:49   21             
 29 Dillon Holland            03 Indiana All B            11:50   22             
 30 Paul Stamm                02 Unattached               11:51                  
 31 Tate Wheeler              02 Indiana All B            11:56   23             
 32 Matthew Newell            03 Columbus Run A           11:58   24             
 33 Lance McIntosh            03 Unattached               11:59                  
 34 Chantz Dodd               03 Evansville T A           11:59                  
 35 Robert Lohman             02 Spiece Dista A           12:01   25             
 36 Race Anderson             03 Spiece Dista A           12:02   26             
 37 Gabriel Ponsot            03 Northside Saints A       12:03   27             
 38 Kaden Cuniffe             02 Indiana All B            12:05   28             
 39 Matthew Leppert           02 Northside Saints A       12:07   29             
 40 James Sloan               02 Indiana All B            12:08   30             
 41 Kyle Pehlman              02 Northside Saints A       12:13   31             
 42 Lucas Rankin              03 Fishers Fire A           12:15                  
 43 Lucas Stauffer            02 Spiece Dista A           12:17   32             
 44 David Green               02 Westfield Gr A           12:20   33             
 45 Ethan Clapacs             02 Northside Saints A       12:22   34             
 46 Isidore White             03 Unattached               12:27                  
 47 Miles Simmons             02 Indiana All C            12:29   35             
 48 Mitchell McGeath          02 Indiana All C            12:30   36             
 49 Tyler Backlund            03 Northside Saints B       12:34   37             
 50 Dominic Stein             03 Northside Saints B       12:37   38             
 51 Charlie Schackmuth        02 Northside Saints A       12:41   39             
 52 Jack Turner               03 Indiana All C            12:42   40             
 53 Jacob Beene               03 Body in Trai A           12:43   41             
 54 Benjamin Lumaye           02 Fishers Fire A           12:45                  
 55 Anthony Vieceli           02 Indiana All C            12:48   42             
 56 Kaden Wise                02 Columbus Run A           12:52   43             
 57 Hayden Pearce             03 Southern Ind A           12:55                  
 58 Joel Mumaw                03 Body in Trai A           12:59   44             
 59 Ryan Schemel              03 Westfield Gr A           13:00   45             
 60 Nicolas Napier            02 Northside Saints B       13:01   46             
 61 Ben Greiwe                03 Fishers Fire A           13:04                  
 62 Samuel Dunlap             02 Northside Saints B       13:06   47             
 63 Ethan Danhafer            03 Southern Ind A           13:11                  
 64 Caden Baird               02 Western Boon A           13:16                  
 65 Max Mylott                02 Indiana All C            13:20   48             
 66 Ryan Brisben              03 Northside Saints B       13:21   49             
 67 Jacob Parsons             02 Western Boon A           13:22                  
 68 Robert White              03 Evansville S A           13:24                  
 69 Maeson Damin              02 Evansville S A           13:33                  
 70 Thomas Soedel             02 Columbus Run A           13:35   50             
 71 Alex Bernard              03 Body in Trai B           13:36   51             
 72 Cole Dean                 03 Westfield Gr A           13:52   52             
 73 Thijs Boom                02 Indiana All C            13:54   53             
 74 Alex Cole                 03 Body in Trai A           13:58   54             
 75 Jackson Sanders           02 Southern Ind A           14:02                  
 76 Casper Miller             02 Body in Trai B           14:03   55             
 77 Alexander Smith           03 Unattached               14:19                  
 78 Andrew George             02 Body in Trai A           14:29   56             
 79 Aiden Snyder              02 Body in Trai B           14:37   57             
 80 Owen Lowhorn              02 Body in Trai B           14:58   58             
 81 Andrew Zetzl              02 Indiana All C            15:11   59             
 82 Vincent Hammer            02 Body in Trai A           15:51   60             
 83 John Larch                03 Northside Saints B       16:08   61             
 84 Isaac Koch                02 Evansville S A           16:27                  
 85 Liam Kelly                03 Westfield Gr A           17:04   62             
 86 Cavan Cameron             03 Westfield Gr A           17:59   63             
 87 Benjamin Trosen           03 Body in Trai B           18:37   64             
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Indiana All Star Runnin A    20    1    3    4    5    7   11   13   16     
      Total Time:    54:49.00                                                    
         Average:    10:57.80                                                    
   2 Indiana All Star Runnin B    92   14   15   20   21   22   23   28   30     
      Total Time:    58:35.00                                                    
         Average:    11:43.00                                                    
   3 Northside Saints A           97    2    8   27   29   31   34   39          
      Total Time:    58:23.00                                                    
         Average:    11:40.60                                                    
   4 Spiece Distance Project A   111   10   18   25   26   32                    
      Total Time:    59:28.00                                                    
         Average:    11:53.60                                                    
   5 Body in Training Track  A   123    9   12   17   41   44   54   56   60     
      Total Time:  1:00:20.00                                                    
         Average:    12:04.00                                                    
   6 Columbus Running Club A     142    6   19   24   43   50                    
      Total Time:  1:01:20.00                                                    
         Average:    12:16.00                                                    
   7 Indiana All Star Runnin C   201   35   36   40   42   48   53   59          
      Total Time:  1:03:49.00                                                    
         Average:    12:45.80                                                    
   8 Northside Saints B          217   37   38   46   47   49   61               
      Total Time:  1:04:39.00                                                    
         Average:    12:55.80                                                    
   9 Westfield Green Wave A      255   33   45   52   62   63                    
      Total Time:  1:14:15.00                                                    
         Average:    14:51.00                                                    
  10 Body in Training Track  B   285   51   55   57   58   64                    
      Total Time:  1:15:51.00                                                    
         Average:    15:10.20  

13-14 Girls - 4 km
=======================================================================          
    Name                    Year Team                    Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Abigail Little            00 Team Eagles A            15:12    1             
  2 Natalie Graber            00 Team Eagles A            15:21    2             
  3 Emma Brock                00 South Centra A           15:29    3             
  4 Gillian Cridge            01 Northside Saints A       15:32    4             
  5 Ashton Chase              00 South Centra A           15:47    5             
  6 Caylene Cole              00 Team Eagles A            15:56    6             
  7 Abigail Voss              00 South Centra A           16:01    7             
  8 Mikayla Gallagher         00 Team Eagles A            16:06    8             
  9 McKenna Cavanaugh         01 Unattached               16:08                  
 10 Oriana Morales            00 South Centra A           16:10    9             
 11 Megan Cole                01 Southeastern A           16:12                  
 12 Izza Khurram              01 Indiana All A            16:15   10             
 13 Jordyn Boyer              01 Unattached               16:18                  
 14 Carmen Yoder              00 Team Bird Elite A        16:22                  
 15 Elizabeth Welpott         01 Team Eagles A            16:22   11             
 16 Brett Kleber              00 South Centra A           16:22   12             
 17 Taylor Gregory            01 Team Eagles A            16:27   13             
 18 Delaynie Grove            01 Team Eagles A            16:28   14             
 19 Josie Berg                01 Southern Ind A           16:28   15             
 20 Emerson Dykstra           01 Indiana All A            16:28   16             
 21 Eliza Harruff             00 Spiece Dista A           16:32   17             
 22 Kylah Stout               01 Team Eagles B            16:32                  
 23 Hope Dodd                 01 Evansville T A           16:32                  
 24 Sydney Haines             01 Indiana All A            16:33   18             
 25 Allison Pund              01 Southern Ind A           16:41   19             
 26 Riley Hays                00 Team Eagles B            16:49                  
 27 Sarah Fetter              01 Spiece Dista A           16:52   20             
 28 Megan Kaster              01 Northside Saints A       16:55   21             
 29 Katie Gibbons             00 Indiana All A            16:58   22             
 30 Grace Voelz               00 Spiece Dista A           17:05   23             
 31 Alexis Laswell            01 White River A            17:07                  
 32 Olivia Rightley           00 Northside Saints A       17:10   24             
 33 Sydney Weaver             01 Spiece Dista A           17:14   25             
 34 Callie Metzger            01 Unattached               17:15                  
 35 Grace Hanley              00 Indiana All A            17:16   26             
 36 Maria Anderson            01 Indiana All A            17:17   27             
 37 Zoe Rauh                  00 Indiana Track Club       17:26                  
 38 Reagan Behringer          01 Northside Saints A       17:30   28             
 39 Jalen Snider              01 South Centra A           17:31   29             
 40 Shelby Livingston         01 Southern Ind A           17:31   30             
 41 Lilian Wilhelm            01 Body in Trai A           17:36                  
 42 Adell Urtel               00 Indiana All B            17:37                  
 43 Anna Bohbrink             00 Northside Saints A       17:39   31             
 44 Alyssa Behringer          00 Northside Saints A       17:40   32             
 45 Marisa Eberle             00 Spiece Dista A           17:47   33             
 46 Courtney Mansfield        01 South Centra A           17:53   34             
 47 Halle Welch               01 Indiana All B            18:01                  
 48 Lillian Pearce            01 Southern Ind A           18:07                  
 49 Hanna Stamm               00 Unattached               18:19                  
 50 Emma Holder               01 Northside Saints A       18:24   35             
 51 Krisha Griffith           00 Western Boon A           18:27                  
 52 Acacia Anderson           00 Spiece Dista A           18:42   36             
 53 Mayson VanMeter           01 Southern Ind A           18:47   37             
 54 Kayla Quimby              01 Team Eagles B            18:47                  
 55 Mia Trueblood             00 Indiana Track Club       18:55                  
 56 Amber Theising            01 Southern Ind A           19:03   38             
 57 Emily Clifton             00 Southern Ind A           19:07   39             
 58 Jenna Mahin               01 Western Boon A           19:28                  
 59 Alandra Brinegar          01 Indiana Track Club       19:33                  
 60 Mallory Geyman            01 Indiana All B            19:46                  
 61 Claire Schnell            00 Southern Ind A           19:54   40             
 62 McKenna Bradley           00 Southeastern A           20:03                  
 63 Neha Bhasin               01 Evansville T A           21:38                  
 64 Mollie Gourley            01 Western Boon A           21:48                  
 65 Anna Rettig               00 Indiana All B            22:15                  
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Team Eagles A                28    1    2    6    8   11   13   14          
      Total Time:  1:18:57.00                                                    
         Average:    15:47.40                                                    
   2 South Central Indiana R A    36    3    5    7    9   12   29   34          
      Total Time:  1:19:49.00                                                    
         Average:    15:57.80                                                    
   3 Indiana All Star Runnin A    92   10   16   18   22   26   27               
      Total Time:  1:23:30.00                                                    
         Average:    16:42.00                                                    
   4 Northside Saints A          108    4   21   24   28   31   32   35          
      Total Time:  1:24:46.00                                                    
         Average:    16:57.20                                                    
   5 Spiece Distance Project A   118   17   20   23   25   33   36               
      Total Time:  1:25:30.00                                                    
         Average:    17:06.00                                                    
   6 Southern Indiana Wolfpu A   139   15   19   30   37   38   39   40          
      Total Time:  1:28:30.00                                                    
         Average:    17:42.00
13-14 Boys - 4 km
=======================================================================          
    Name                    Year Team                    Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Jackson Swisher           00 Unattached               13:50                  
  2 Thomas Gastineau          01 Indiana All A            13:55    1             
  3 Skylar Stidam             00 Indiana All A            13:58    2             
  4 Nicholas Hruskoci         01 Northside Saints A       14:00    3             
  5 Caleb Futter              00 Columbus Run A           14:02    4             
  6 Zane Williams             00 Indiana All A            14:09    5             
  7 Alex Ramsey               00 Tell City XC Club A      14:14    6             
  8 Negesse Kishpaugh         00 Team Eagles A            14:17    7             
  9 John Hodges               01 Indy's Racin A           14:18                  
 10 Hunter Wallace            01 Spiece Dista A           14:19    8             
 11 Milan Jones               00 Team Eagles A            14:20    9             
 12 Michael Taylor            01 Team Eagles B            14:22   10             
 13 Draven Thompson           00 Spiece Dista A           14:24   11             
 14 Elliot Reed               00 Tell City XC Club A      14:25   12             
 15 Ryan Pehlman              00 Northside Saints A       14:25   13             
 16 Trevor Miller             00 Spiece Dista A           14:26   14             
 17 Drew Smith                00 Columbus Run A           14:28   15             
 18 Quinn Gallagher           01 Northside Saints A       14:29   16             
 19 Dimitrios Margartidis     00 Team Eagles B            14:29   17             
 20 Chris Perry               01 Indiana All A            14:34   18             
 21 Nathan Enfield            01 Indiana All A            14:35   19             
 22 Lucas Upton               01 Team Eagles A            14:36   20             
 23 Robert Firenze            00 Indiana All A            14:36   21             
 24 Cole Fosbrink             01 South Centra A           14:38   22             
 25 William White             01 Unattached               14:41                  
 26 Darren Yates              01 Indiana All A            14:42   23             
 27 Jayden Wenning            01 Team Eagles A            14:44   24             
 28 Joshua Hoeft              00 Team Eagles A            14:46   25             
 29 Nate Kaiser               01 Tell City XC Club A      14:50   26             
 30 Seigo Tomozawa            01 Indiana All B            14:51   27             
 31 Hunter Martin             00 Western Boon A           14:53                  
 32 Neil-Walker Simmons       00 Indiana All B            14:55   28             
 33 Andrew Gavette            00 Indiana All B            14:57   29             
 34 Caleb Harrington          00 Team Eagles B            14:57   30             
 35 Alex Scarcelli            00 Indiana All B            14:57   31             
 36 Travis Hart               00 Evansville T A           14:58                  
 37 Gabriel Imes              01 Team Eagles B            14:59   32             
 38 Connor Heller             01 Tell City XC Club A      15:00   33             
 39 Cooper Green              00 Spiece Dista A           15:04   34             
 40 Luke Zeddis               00 Spiece Dista A           15:05   35             
 41 Borru Kishpaugh           01 Team Eagles A            15:14   36             
 42 Breton Watson             00 Team Eagles B            15:14   37             
 43 Will Simpson              00 Tell City XC Club A      15:15   38             
 44 Chase Beckort             00 Tell City XC Club A      15:19   39             
 45 Sam Stage                 00 Fishers Fire A           15:20                  
 46 Adam Reed                 01 Evansville T A           15:26                  
 47 Andrew Stuff              00 Indiana All B            15:30   40             
 48 Luke Bays                 00 Evansville T A           15:33                  
 49 Hank Lazzara              00 Northside Saints A       15:34   41             
 50 Jack Hawes                01 Northside Saints A       15:35   42             
 51 Zane Gruwell              01 Columbus Run A           15:35   43             
 52 Alexander Brisben         01 Northside Saints A       15:39   44             
 53 Sean Reimer               00 Indiana All B            15:47   45             
 54 Sam Horak                 00 Columbus Run A           15:47   46             
 55 Brendan Menor             01 Spiece Dista A           15:48   47             
 56 Finn Williams             01 Indiana All B            15:50   48             
 57 Logan Meyer               00 Spiece Dista A           15:54   49             
 58 Gavin Dodd                01 Evansville T A           15:57                  
 59 Timothy Metken            00 Indiana All C            16:01   50             
 60 John Sluys                01 Columbus Run A           16:11   51             
 61 Bradley McManus           01 Westfield Gr A           16:12                  
 62 Caleb Deppen              01 South Centra A           16:21   52             
 63 Alex Hlade                00 Indiana All C            16:24   53             
 64 William Pugh              01 Indiana All C            16:26   54             
 65 Eric Carothers            00 Fishers Fire A           16:30                  
 66 Garrett Betz              01 Southern Ind A           16:31                  
 67 Owen Rupp                 00 Columbus Run A           16:32   55             
 68 Joseph Barnett            01 Westfield Gr A           16:32                  
 69 Cuahutemoc Fernandez      01 Unattached               16:34                  
 70 Jackson Miller            01 Body in Trai A           16:39                  
 71 Sebastian Zazueta         01 Spiece Dista A           16:40   56             
 72 Liam Rangel               01 Unattached               16:43                  
 73 Kaiden Slater             01 Spiece Dista B           16:44                  
 74 Camden Lamons             01 Spiece Dista B           16:45                  
 75 Luke Vanderwall           01 Indiana All C            16:51   57             
 76 Lucas Bane                01 South Centra A           16:52   58             
 77 Luke Plummer              01 South Centra A           16:53   59             
 78 Trenton Garland           00 Unattached               17:01                  
 79 Jacob Ruschhaupt          01 Northside Saints A       17:03   60             
 80 Bryant Yau                01 Indiana All C            17:13   61             
 81 Patrick Simpson           00 Body in Trai A           17:16                  
 82 Andrew Trosen             01 Body in Trai A           17:22                  
 83 Dallin Anderson           01 Columbus Run B           17:35                  
 84 Henry Paul                01 Indiana All D            17:41                  
 85 Rishi Poludasu            01 Columbus Run A           17:44   62             
 86 Jalen Pleak               01 Columbus Run A           18:00   63             
 87 Cole Reinholt             00 Western Boon A           18:03                  
 88 Sam Estes                 01 Unattached               18:11                  
 89 Josiah Blackerby          01 South Centra A           18:39   64             
 90 Henry Williams            01 Indiana All C            18:47   65             
 91 Benjamin Westerkamm       00 Indiana All C            18:57   66             
 92 Chase Ladig               00 Fishers Fire A           18:59                  
 93 Christopher Layfield      01 Indiana All C            20:05   67             
 94 Broderick Funk            01 Body in Trai A           21:08                  
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Indiana All Star Runnin A    45    1    2    5   18   19   21   23          
      Total Time:  1:11:11.00                                                    
         Average:    14:14.20                                                    
   2 Team Eagles A                85    7    9   20   24   25   36               
      Total Time:  1:12:43.00                                                    
         Average:    14:32.60                                                    
   3 Spiece Distance Project A   102    8   11   14   34   35   47   49   56     
      Total Time:  1:13:18.00                                                    
         Average:    14:39.60                                                    
   4 Tell City XC Club A         115    6   12   26   33   38   39               
      Total Time:  1:13:44.00                                                    
         Average:    14:44.80                                                    
   5 Northside Saints A          115    3   13   16   41   42   44   60          
      Total Time:  1:14:03.00                                                    
         Average:    14:48.60                                                    
   6 Team Eagles B               126   10   17   30   32   37                    
      Total Time:  1:14:01.00                                                    
         Average:    14:48.20                                                    
   7 Indiana All Star Runnin B   155   27   28   29   31   40   45   48          
      Total Time:  1:15:10.00                                                    
         Average:    15:02.00                                                    
   8 Columbus Running Club A     159    4   15   43   46   51   55   62   63     
      Total Time:  1:16:03.00                                                    
         Average:    15:12.60                                                    
   9 South Central Indiana R A   255   22   52   58   59   64                    
      Total Time:  1:23:23.00                                                    
         Average:    16:40.60                                                    
  10 Indiana All Star Runnin C   275   50   53   54   57   61   65   66   67     
      Total Time:  1:22:55.00 

15-16 Girls - 5 km
=======================================================================          
    Name                    Year Team                    Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Tyler Schwartz            99 Spiece Dista A           18:48    1             
  2 Madison Fruchey           98 Spiece Dista A           18:59    2             
  3 Grace Walther             98 Spiece Dista A           19:22    3             
  4 Lindsey Marriott          98 Spiece Dista A           19:34    4             
  5 Alexis Grider             99 Spiece Dista A           20:13    5             
  6 Kelsey Tyler              99 Spiece Dista A           20:16    6             
  7 Shelby Pake               98 Unattached               20:20                  
  8 Paige Boatright           98 Team Bird Elite A        20:24                  
  9 Jenna Barker              99 Unattached               20:25                  
 10 Madeline Hurt             99 Unattached               21:30                  
 11 Hannah Sale               99 Evansville S A           21:30                  
 12 Katherine Williams        99 Team Eagles A            21:41                  
 13 Makenzie Phenis           99 Evansville T A           21:45                  
 14 Mary Poltrack             99 Southeastern A           21:53                  
 15 Sarah Poltrack            99 Southeastern A           22:01                  
 16 Sydney Foxworthy          99 Indiana All A            22:22                  
 17 Sarah Pund                99 Southern Ind A           22:48                  
 18 Emma Keesling             99 Evansville T A           23:21                  
 19 Kylie Lehman              99 Southeastern A           23:44                  
 20 Kathryn Baumer            98 Southeastern A           23:47                  
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Spiece Distance Project A    15    1    2    3    4    5    6               
      Total Time:  1:36:56.00
      Average: 19:23.20

15-16 Boys - 5 km
=======================================================================          
    Name                    Year Team                    Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Jacob Stamm               98 Unattached               17:06                  
  2 Colton Shail              99 Unattached               17:22                  
  3 Elijah Goddard            99 Unattached               17:30                  
  4 Zachary Martini           98 Southeastern A           17:31                  
  5 Landon Miller             98 Spiece Dista A           17:32    1             
  6 Jack Brenneke             98 Unattached               18:07                  
  7 Hunter Boyer              99 Unattached               18:07                  
  8 Jacob Voss                99 South Centra A           18:13                  
  9 Sean Nief                 99 Indiana All A            18:16                  
 10 Jevon Osborne             98 Unattached               18:18                  
 11 Matt Gerst                99 Evansville S A           18:30                  
 12 Jordan Lahr               99 Team Bird Elite A        18:45                  
 13 Chris Meyer               98 Spiece Dista B           18:48                  
 14 Roman Jennings            98 Spiece Dista A           19:06    2             
 15 Eric Hoffman              99 Spiece Dista A           19:06    3             
 16 Dustin Starnes            98 Spiece Dista A           19:06    4             
 17 Noah Steffen              99 Spiece Dista A           19:07    5             
 18 Ryan Hannaford            98 Spiece Dista A           19:07    6             
 19 Kody Ahrens               99 Spiece Dista B           19:07                  
 20 Colton Henry              99 Southeastern A           19:12                  
 21 Austin Welp               99 Southern Ind             19:32                  
 22 Kienan Miller             99 Spiece Dista B           19:35                  
 23 Claudio Gallegos          98 Southeastern A           19:49                  
 24 Xander Ward               99 Evansville T A           19:51                  
 25 Alex Wedding              98 Southeastern A           20:13                  
 26 William Anderson          98 Unattached               20:33                  
 27 Samuel Voelz              98 Spiece Dista A           20:36    7             
 28 Jack Mennen               98 Body in Trai A           20:38                  
 29 Grant Mohler              98 Spiece Dista B           20:43                  
 30 Mason Janowski            99 Indiana All A            21:36                  
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Spiece Distance Project A    15    1    2    3    4    5    6    7          
      Total Time:  1:33:57.00                                                    
      Average:    18:47.40                                                              

17-18 Girls - 5 km
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hayley Newman             97 Team Bird Elite A        20:24        
  2 Megan Brelage             97 Spiece Dista A           20:51        
  3 Kelsey Gausman            97 Southeastern A           21:09        
  4 Katie Quick               97 Team Eagles A            21:15        
  5 Rebecca Carmichael        96 Indiana Track Club       22:22        
  6 Emma Fraze                97 Southern Ind A           22:51        
  7 Isabella Gramaglia        96 Southeastern A           26:55        
  8 Hannah Faulkner           97 Unattached               30:40
  9 Grace Flint               96 Columbus Run A           32:07        
17-18 Boys - 5 km
=======================================================================          
    Name                    Year Team                    Finals  Points          
=======================================================================          
  1 Theodorakis Medrano       97 Stealth Track Club       16:35    1             
  2 Deric Laurent             97 Team Bird Elite A        16:51                  
  3 Solomon Heffernan         96 Stealth Track Club       17:11    2             
  4 Daniel Feltis             96 Stealth Track Club       17:14    3             
  5 Joshua Hiatt              97 Team Bird Elite A        17:25                  
  6 Luke Kerstiens            96 Southern Ind A           17:28                  
  7 Adam Fields               97 Stealth Track Club       17:38    4             
  8 Richard Dooley            96 Southern Ind A           17:49                  
  9 Jarod Davis               97 Southeastern A           17:52    5             
 10 Talen Taylor              97 Southeastern A           18:00    6             
 11 Justin Berryman           96 Stealth Track Club       18:02    7             
 12 Cole Nuhring              96 Southeastern A           18:12    8             
 13 Andrew Davis              97 White River A            18:39                  
 14 Michael Meyer             96 Team Bird Elite A        18:42                  
 15 Sean Gish                 96 Southeastern A           18:56    9             
 16 Zach Cockrill             96 Spiece Dista A           19:02                  
 17 Eli Young                 97 Spiece Dista A           19:07                  
 18 Jaxon Bame                97 Spiece Dista A           19:44                  
 19 Mark Getts                97 Indiana Track Club       19:50                  
 20 Calvin Lehman             96 Southeastern A           20:05   10             
 21 Noah Kochanowski          96 Body in Trai A           20:42                  
 22 Brian Bradley             96 Southeastern A           20:54   11             
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
   1 Stealth Track Club A         17    1    2    3    4    7                    
      Total Time:  1:26:40.00                                                    
         Average:    17:20.00                                                    
   2 Southeastern Indiana Al A    38    5    6    8    9   10   11               
      Total Time:  1:33:05.00                                                    
         Average:    18:37.00                                                    
 </pre>