RESULTS: 2019 Westfield Classic

 

Westfield Classic - Hoosier XC Grand Prix

September 28, 2019

Monon Trail School, Westfield, IN

65º F

 

Open Men

Place

Bib #

Name

Team

Time

1

2700

Negesse Kishpaugh

Unattached

13:40.0

2

2699

Paul Hafen

Unattached

14:22.0

Masters Women 40-44

Place

Bib #

Name

Team

Time

1

2694

Emma Tillman

Unattached

26:08.6

Masters Men 50-54

Place

Bib #

Name

Team

Time

1

2695

Joseph Baer II

Unattached

14:50.8

2

2696

Norm Campbell

Unattached

18:42.4

Masters Men 60-64

Place

Bib #

Name

Team

Time

1

2697

Damon Clements

Unattached

21:01.7

2

2698

Curtis Baldwin

Unattached

22:56.3

8U Girls

Place

Bib #

Name

Team

Time

1

2578

Riley Teurman

Body in Training

08:36.0

2

2606

Ellie Bahler

Coram Deo Athletics

09:02.9

3

2780

Sofia Grisel

Westfield Youth Sports Inc

09:42.4

4

2781

Wynn Harris

Westfield Youth Sports Inc

09:42.9

5

2572

Kinley Cunningham

Body in Training

09:57.4

6

2792

Elsie Wares

Westfield Youth Sports Inc

10:06.8

7

2785

Quinn Lee

Westfield Youth Sports Inc

10:10.5

8

2569

Mabel Caughell

Body in Training

10:13.3

9

2775

Lorelai Cook

Westfield Youth Sports Inc

10:30.2

10

2574

June Evans

Body in Training

10:35.2

11

2579

Alivia Thomas

Body in Training

10:39.6

12

2794

Maggie Wright

Westfield Youth Sports Inc

10:40.8

13

2564

Gia Anderson

Body in Training

10:45.7

14

2681

Chloe Bowling

Indy's Racing Cheetahs

10:46.1

15

2779

Katherine Greer

Westfield Youth Sports Inc

10:47.4

16

2683

Inda'Nia McIntee

Indy's Racing Cheetahs

11:03.2

17

2790

Keeler Roemke

Westfield Youth Sports Inc

11:04.3

18

2774

Myka Clevenger

Westfield Youth Sports Inc

11:11.3

19

2836

Gholson, Olivia

Highland Latin Running Club

11:13.7

20

2659

Joya Campbell

Fishers Fire

11:14.7

21

2663

Madelyn Shui

Fishers Fire

11:20.0

22

2787

Audrey Meng

Westfield Youth Sports Inc

11:26.7

23

2577

Celia Springer

Body in Training

11:27.2

24

2565

Emelyn Baker

Body in Training

11:27.6

25

2607

Olivia Bahler

Coram Deo Athletics

11:31.2

26

2609

Story Hinton

Coram Deo Athletics

11:41.3

27

2788

Emma Pitney

Westfield Youth Sports Inc

11:45.1

28

2608

Graycen Fox

Coram Deo Athletics

11:48.0

29

2789

Layan Pitney

Westfield Youth Sports Inc

11:49.1

30

2857

Ella McKee

Westfield Youth Sports Inc

11:50.3

31

2576

Hannah Robertson

Body in Training

12:05.3

32

2566

Cheryl Beckett

Body in Training

12:19.4

33

2664

Adeline Thear

Fishers Fire

12:20.9

34

2682

Jayden Buckley

Indy's Racing Cheetahs

12:21.3

35

2662

Vivian Powers

Fishers Fire

12:22.3

36

2575

Stella Medley

Body in Training

12:23.1

37

2573

Amaanat Dhillon

Body in Training

12:31.0

38

2570

Jameson Charboneau

Body in Training

12:41.2

39

2776

Hannah Delamater

Westfield Youth Sports Inc

12:44.5

40

2661

Mariam Mitchell

Fishers Fire

13:14.0

41

2777

Adeline Droeger

Westfield Youth Sports Inc

13:16.3

42

2791

Hannalise Stratford

Westfield Youth Sports Inc

13:25.1

43

2778

Jolie Gehen

Westfield Youth Sports Inc

13:31.4

44

2571

Caitlin Clark

Body in Training

13:35.4

45

2580

Kate Thomas

Body in Training

13:36.2

46

2783

Ivy Johnson

Westfield Youth Sports Inc

13:37.4

47

2786

Gabriella McKinney

Westfield Youth Sports Inc

13:43.4

48

2567

Alba Brown

Body in Training

13:56.2

49

2568

Evalie Buriff

Body in Training

14:34.0

50

2793

Remington Wood

Westfield Youth Sports Inc

15:02.8

51

2853

Abryinna Seigel

Westfield Youth Sports Inc

15:55.3

8U Boys

Place

Bib #

Name

Team

Time

1

2852

Dallas Wallgren

Highland Latin Running Club

08:22.3

2

2610

Greyson Bahler

Coram Deo Athletics

08:23.1

3

2671

Tommy Moehl

Fishers Fire

08:26.7

4

2813

Jacob Mantel

Westfield Youth Sports Inc

08:42.4

5

2612

Crew LaBar

Coram Deo Athletics

08:42.8

6

2585

Galvin Hunt

Body in Training

08:47.5

7

2615

Hudson Schall

Coram Deo Athletics

08:52.5

8

2616

Levi Simpson

Coram Deo Athletics

08:55.5

9

2855

Bronx Scott

Unattached

08:56.5

10

2670

Isaac Lindsay

Fishers Fire

08:59.1

11

2826

William Van Hook

Westfield Youth Sports Inc

09:06.1

12

2842

Liechty, Rafe

Highland Latin Running Club

09:07.2

13

2674

Graeme Thomas

Fishers Fire

09:07.4

14

2810

Chase Lambert

Westfield Youth Sports Inc

09:34.1

15

2797

Nolan Bozarth

Westfield Youth Sports Inc

09:35.4

16

2591

Isaac Shriner

Body in Training

09:36.1

17

2668

Lucas Graessle

Fishers Fire

09:54.2

18

2672

Harry Scott

Fishers Fire

10:01.0

19

2827

Hagen West

Westfield Youth Sports Inc

10:01.2

20

2806

Graham Hall

Westfield Youth Sports Inc

10:01.8

21

2613

Sam Lesnet

Coram Deo Athletics

10:02.1

22

2819

Braden Reed

Westfield Youth Sports Inc

10:02.4

23

2799

Hendrix Cavalcanti

Westfield Youth Sports Inc

10:07.4

24

2669

David Kolic

Fishers Fire

10:08.6

25

2611

Pax Hinton

Coram Deo Athletics

10:15.1

26

2812

Benjamin Majors

Westfield Youth Sports Inc

10:19.7

27

2594

Eman Turner

Body in Training

10:21.6

28

2800

Hudson Davis

Westfield Youth Sports Inc

10:21.8

29

2828

Bradley Zelik

Westfield Youth Sports Inc

10:28.5

30

2798

Carter Byerly

Westfield Youth Sports Inc

10:33.1

31

2795

Graham Aaron

Westfield Youth Sports Inc

10:35.3

32

2815

Nolan McClain

Westfield Youth Sports Inc

10:39.2

33

2665

Eli Arnold

Fishers Fire

10:40.3

34

2821

Salman Ryan

Westfield Youth Sports Inc

10:51.9

35

2582

Cooper Dougherty

Body in Training

10:52.9

36

2818

Wyatt Neale

Westfield Youth Sports Inc

10:55.9

37

2805

Wesley Gehen

Westfield Youth Sports Inc

10:56.7

38

2667

Jamie Bell

Fishers Fire

10:57.7

39

2593

Preston Swift

Body in Training

11:03.2

40

2675

Grayson Wiley

Fishers Fire

11:07.8

41

2846

Schatzlein, Alec

Highland Latin Running Club

11:17.5

42

2811

Parker Lewis

Westfield Youth Sports Inc

11:18.6

43

2666

Evan Aykroyd

Fishers Fire

11:20.3

44

2584

Hugh Hankins

Body in Training

11:21.8

45

2825

Camden Strete

Westfield Youth Sports Inc

11:32.4

46

2581

Cooper Black

Body in Training

11:35.3

47

2817

James Morris

Westfield Youth Sports Inc

11:40.1

48

2807

Hudson Hendricks

Westfield Youth Sports Inc

11:42.7

49

2801

Oliver Deenik

Westfield Youth Sports Inc

11:54.4

50

2822

Eli Sayman

Westfield Youth Sports Inc

11:58.9

51

2824

Elijah Standridge

Westfield Youth Sports Inc

12:00.1

52

2820

Eli Rodda

Westfield Youth Sports Inc

12:11.7

53

2614

Jono Poer

Coram Deo Athletics

12:19.9

54

2587

Blake Mills

Body in Training

12:21.1

55

2803

Khylan Demers

Westfield Youth Sports Inc

12:31.9

56

2583

Joel Graham

Body in Training

12:43.5

57

2816

John Tucker Miller

Westfield Youth Sports Inc

12:57.4

58

2796

Jordan Atkinson

Westfield Youth Sports Inc

13:07.3

59

2814

Liam Mason

Westfield Youth Sports Inc

13:29.3

60

2589

Henry Seegers

Body in Training

13:41.7

61

2684

Kaden Johnson

Indy's Racing Cheetahs

13:45.5

62

2588

Andrew Olson

Body in Training

14:05.9

63

2823

Brady Southworth

Westfield Youth Sports Inc

14:11.3

64

2802

Kaeden Demers

Westfield Youth Sports Inc

14:13.2

65

2590

Eli Shriner

Body in Training

15:05.1

66

2804

Ellis Dilley

Westfield Youth Sports Inc

15:14.4

67

2586

Koen Johnson

Body in Training

15:30.5

68

2808

Elijah Kellems

Westfield Youth Sports Inc

17:56.3

69

2592

Eli Swift

Body in Training

18:07.1

9-10 Girls

Place

Bib #

Name

Team

Time

1

2595

Claire LaBar

Coram Deo Athletics

12:58.5

2

2715

Alivia Lozier

Westfield Youth Sports Inc

12:58.0

3

2709

Sylvia Flynn

Westfield Youth Sports Inc

13:07.1

4

2678

Madison Riggins

Indy's Racing Cheetahs

13:08.6

5

2508

Esther Shriner

Body in Training

13:31.7

6

2619

Caitlin Hawkins

Fishers Fire

13:32.1

7

2502

Hadley Cole

Body in Training

13:32.8

8

2706

Carly Davis

Westfield Youth Sports Inc

13:39.8

9

2844

Rohrbach, Heidi

Highland Latin Running Club

14:07.1

10

2726

Zoe Travelsted

Westfield Youth Sports Inc

14:10.7

11

2596

Aliyah Poer

Coram Deo Athletics

14:11.7

12

2677

Kennedy Riggins

Indy's Racing Cheetahs

14:21.5

13

2712

Carly Joe Herring

Westfield Youth Sports Inc

14:23.1

14

2710

Samantha Foster

Westfield Youth Sports Inc

14:28.2

15

2506

Kenley Johnson

Body in Training

14:51.7

16

2723

Julia Stephenson

Westfield Youth Sports Inc

14:54.8

17

2597

Hadley Simpson

Coram Deo Athletics

14:59.6

18

2503

Brooke Cunningham

Body in Training

15:09.8

19

2702

Kelsey Atkinson

Westfield Youth Sports Inc

15:19.6

20

2707

Lydia Droeger

Westfield Youth Sports Inc

15:20.0

21

2727

Anna Wochomurka

Westfield Youth Sports Inc

15:20.6

22

2713

Norah Lahr

Westfield Youth Sports Inc

15:26.2

23

2509

Eliza Springer

Body in Training

15:29.0

24

2622

Chloe Thear

Fishers Fire

15:33.0

25

2724

Caitlin Stratford

Westfield Youth Sports Inc

15:50.1

26

2705

Allyson Crocker

Westfield Youth Sports Inc

16:08.7

27

2685

Leila Dahlstrom

Unattached

16:16.0

28

2725

Zan Travelsted

Westfield Youth Sports Inc

16:18.8

29

2510

Paislee Thomas

Body in Training

16:22.9

30

2501

Quincy Brodbeck

Body in Training

16:24.2

31

2718

Quin Meiss

Westfield Youth Sports Inc

16:56.5

32

2714

Gwyneth Lee

Westfield Youth Sports Inc

17:02.6

33

2717

Noella McClain

Westfield Youth Sports Inc

17:03.0

34

2507

Isabella Nichols

Body in Training

17:11.9

35

2618

Josslyn Darge

Fishers Fire

17:27.8

36

2504

Claire Evans

Body in Training

17:30.7

37

2621

Cara Ruffner

Fishers Fire

17:35.6

38

2686

Lilian Dahlstrom

Unattached

17:37.1

39

2708

Anna Faulkner

Westfield Youth Sports Inc

18:04.3

40

2837

Keyser, Lauralyn

Highland Latin Running Club

18:37.4

41

2676

Nyemiah McIntee

Indy's Racing Cheetahs

19:18.4

42

2505

Kasey Graber

Body in Training

19:18.8

43

2620

Victory Johnson

Fishers Fire

19:28.7

44

2848

Shultz, Eliana

Highland Latin Running Club

19:38.1

45

2845

Russell, Isabelle

Highland Latin Running Club

19:48.2

46

2704

Lenora Cook

Westfield Youth Sports Inc

20:19.0

47

2721

Layne Sommer

Westfield Youth Sports Inc

20:35.0

48

2703

Lauren Cook

Westfield Youth Sports Inc

20:51.0

49

2719

Sarah Miller

Westfield Youth Sports Inc

21:21.0

50

2720

Kyla Moran

Westfield Youth Sports Inc

23:13.1

9-10 Boys

Place

Bib #

Name

Team

Time

1

2644

Reece Torres

Fishers Fire

11:11.8

2

2598

Eli Lesnet

Coram Deo Athletics

11:33.5

3

2639

Austin Rankin

Fishers Fire

12:03.3

4

2745

Nathan McKeever

Westfield Youth Sports Inc

12:09.4

5

2630

Jackson Hicks

Fishers Fire

12:12.2

6

2638

Luke Powers

Fishers Fire

12:20.9

7

2856

Carter Scott

Unattached

12:25.3

8

2523

Matt Huseman

Body in Training

12:30.8

9

2643

Isaac Smith

Fishers Fire

12:32.1

10

2625

Aiden Brier

Fishers Fire

12:33.9

11

2629

Ryker Harris

Fishers Fire

12:36.6

12

2528

Braune Naville

Body in Training

12:45.3

13

2599

Marshall Raber

Coram Deo Athletics

13:00.0

14

2635

Cole Melling

Fishers Fire

13:11.1

15

2728

Zander Cavalcanti

Westfield Youth Sports Inc

13:15.5

16

2600

Joshua Tang

Coram Deo Athletics

13:16.1

17

2689

Carlo Federici

Unattached

13:20.7

18

2641

Charlie Ritter

Fishers Fire

13:21.6

19

2755

Andrew Webster

Westfield Youth Sports Inc

13:22.6

20

2513

Parker Applegate

Body in Training

13:22.8

21

2522

Nolan Howell

Body in Training

13:25.7

22

2637

Jake Perez

Fishers Fire

13:29.1

23

2687

Nick Beam

Unattached

13:51.2

24

2626

Travis Chilcote

Fishers Fire

13:53.1

25

2527

Will Monnin

Body in Training

13:57.4

26

2752

Seth Tanner

Westfield Youth Sports Inc

14:01.2

27

2747

Tyler Orourke

Westfield Youth Sports Inc

14:03.0

28

2520

Tommy Girolamo

Body in Training

14:18.7

29

2688

Angelo Doria

Unattached

14:24.4

30

2740

Evan Hocker

Westfield Youth Sports Inc

14:27.4

31

2741

Dexter Hoffman

Westfield Youth Sports Inc

14:30.6

32

2748

Andrew Samreta

Westfield Youth Sports Inc

14:31.7

33

2525

Kai Kazmucha

Body in Training

14:35.6

34

2680

Raymond Bowling

Indy's Racing Cheetahs

14:38.3

35

2679

Donald Bowling

Indy's Racing Cheetahs

14:41.7

36

2753

Chase Thompson

Westfield Youth Sports Inc

14:43.3

37

2841

Liechty, Gabe

Highland Latin Running Club

14:43.7

38

2739

Major Harris

Westfield Youth Sports Inc

14:44.1

39

2524

Harris Jackson

Body in Training

14:44.8

40

2729

Brayden Cring

Westfield Youth Sports Inc

14:49.3

41

2530

Tyler Stallings

Body in Training

14:49.9

42

2642

Paxton Shui

Fishers Fire

14:50.2

43

2640

Garrett Reilly

Fishers Fire

15:01.4

44

2518

Lucas Crawford

Body in Training

15:02.8

45

2634

Jackson Mason

Fishers Fire

15:03.1

46

2623

Jack Albertson

Fishers Fire

15:05.7

47

2526

Connor McCombs

Body in Training

15:16.8

48

2645

Aiden Walls

Fishers Fire

15:18.0

49

2521

Ben Graham

Body in Training

15:34.4

50

2749

Everitt Smith

Westfield Youth Sports Inc

15:35.8

51

2746

Camerson Meng

Westfield Youth Sports Inc

15:38.7

52

2632

Gus Leinauer

Fishers Fire

15:48.8

53

2631

Joseph Kolic

Fishers Fire

15:49.2

54

2730

Eli Danubio

Westfield Youth Sports Inc

15:53.2

55

2636

Evan Patton

Fishers Fire

15:59.6

56

2744

Jackson Lambert

Westfield Youth Sports Inc

16:11.3

57

2529

Luke Peercy

Body in Training

16:13.6

58

2733

Aiden Driscoll

Westfield Youth Sports Inc

16:36.6

59

2743

Chael Kramer

Westfield Youth Sports Inc

16:44.8

60

2854

Will Pryor

Fishers Fire

16:50.5

61

2737

Asher Galan

Westfield Youth Sports Inc

16:50.8

62

2517

Landry Charboneau

Body in Training

16:51.3

63

2835

Daugherty, Luke

Highland Latin Running Club

16:54.4

64

2750

Brecken Snyder

Westfield Youth Sports Inc

17:00.5

65

2514

Nicholas Bragg

Body in Training

17:02.1

66

2734

Ethan Eckerle

Westfield Youth Sports Inc

17:12.3

67

2627

Cameron Conn

Fishers Fire

17:15.8

68

2751

Conner Standridge

Westfield Youth Sports Inc

17:16.3

69

2736

Mitchell Fields

Westfield Youth Sports Inc

17:18.9

70

2732

Harrison Dirks

Westfield Youth Sports Inc

17:33.1

71

2519

Elliott Durnell

Body in Training

17:55.7

72

2512

Vaughn Anderson

Body in Training

18:09.3

73

2633

Brady Lemberg

Fishers Fire

18:12.9

74

2738

Ben Goreham

Westfield Youth Sports Inc

19:04.0

75

2628

Ashton Diggs

Fishers Fire

19:04.5

76

2731

Charlie Dawson

Westfield Youth Sports Inc

19:17.3

77

2624

Ethan Babcock

Fishers Fire

19:20.1

78

2516

Owen Buriff

Body in Training

19:20.4

79

2754

Nate Wallace

Westfield Youth Sports Inc

19:52.4

80

2515

Eli Buriff

Body in Training

20:07.9

81

2847

Schatzlein, Reid

Highland Latin Running Club

21:16.0

82

2735

Josiah Ferrency

Westfield Youth Sports Inc

21:22.2

11-12 Girls

Place

Bib #

Name

Team

Time

1

2538

Ruth Shriner

Body in Training

12:04.5

2

2536

Kate Mumaw

Body in Training

13:13.6

3

2758

katelyn Eblen

Westfield Youth Sports Inc

13:40.6

4

2646

Aubrey Berger

Fishers Fire

14:16.2

5

2757

Hannah Cavalcanti

Westfield Youth Sports Inc

14:50.3

6

2647

Caitlin Ruffner

Fishers Fire

14:56.8

7

2535

Avery Kiehl

Body in Training

15:20.7

8

2756

Ella Bozarth

Westfield Youth Sports Inc

15:32.3

9

2537

Abigail Nichols

Body in Training

16:37.8

10

2601

Selah Poer

Coram Deo Athletics

17:02.7

11

2760

Jordyn Standridge

Westfield Youth Sports Inc

17:03.4

12

2533

Edyn Charboneau

Body in Training

17:22.6

13

2602

Polly Thompson

Coram Deo Athletics

17:41.9

14

2534

Livy Charboneau

Body in Training

17:47.8

15

2649

Natalie Thomas

Fishers Fire

18:20.1

16

2648

Naomi Thear

Fishers Fire

18:20.4

17

2759

Haley Pitney

Westfield Youth Sports Inc

18:58.8

18

2539

MacKenzie Teurman

Body in Training

20:31.2

19

2540

Charley Turner

Body in Training

20:33.4

11-12 Boys

Place

Bib #

Name

Team

Time

1

2603

Kai Lesnet

Coram Deo Athletics

11:43.3

2

2656

Andrew Voight

Fishers Fire

12:01.5

3

2766

Jack Duffer

Westfield Youth Sports Inc

12:41.7

4

2773

Luke Moulder

Westfield Youth Sports Inc

12:53.4

5

2653

Ian Ransom

Fishers Fire

12:55.1

6

2701

Brayden Sommers

Unattached*

13:02.5

7

2690

Quinn Murray

Unattached

13:18.1

8

2546

Isaac Ober

Body in Training

13:27.9

9

2765

Owen Dilley

Westfield Youth Sports Inc

13:33.2

10

2542

Luke Beghtel

Body in Training

13:56.5

11

2838

Kruger, Adam

Highland Latin Running Club

14:11.7

12

2652

Nathan Graham

Fishers Fire

14:13.5

13

2762

Atticus Clayton

Westfield Youth Sports Inc

14:15.4

14

2761

Jackson Clary

Westfield Youth Sports Inc

14:22.2

15

2651

Carson Donsbach

Fishers Fire

14:59.4

16

2771

Deagan Imel

Westfield Youth Sports Inc

15:17.0

17

2657

Caspian Walls

Fishers Fire

15:19.8

18

2650

Jordan Conn

Fishers Fire

15:43.9

19

2543

Camden Dearing

Body in Training

16:17.6

20

2849

Shultz, Isaiah

Highland Latin Running Club

16:23.0

21

2763

Brian Cuthrell

Westfield Youth Sports Inc

16:40.7

22

2767

Lucas A Evans

Westfield Youth Sports Inc

16:54.9

23

2544

Jacob Grimes

Body in Training

16:58.0

24

2770

Max Hood

Westfield Youth Sports Inc

17:02.5

25

2772

Elijah LaRosa

Westfield Youth Sports Inc

17:36.1

26

2541

David Beck

Body in Training

17:37.2

27

2764

Drake Danubio

Westfield Youth Sports Inc

17:47.6

28

2654

Cale Seymour

Fishers Fire

17:55.5

29

2547

Matthew Snider

Body in Training

17:59.6

30

2768

Brady Gehen

Westfield Youth Sports Inc

18:33.4

31

2655

Jack Swenk

Fishers Fire

18:48.7

32

2769

Daniel Goreham

Westfield Youth Sports Inc

20:02.4

13-14 Girls

Place

Bib #

Name

Team

Time

1

2552

Anna Reynolds

Body in Training

19:47.1

2

2549

Emily Comparini

Body in Training

20:18.3

3

2851

Wallgren, Averie

Highland Latin Running Club

22:03.7

4

2604

Annie Tang

Coram Deo Athletics

22:39.6

5

2553

Thalia Siefert

Body in Training

25:20.5

6

2550

Samantha Cummins

Body in Training

30:15.6

7

2551

Megan Graber

Body in Training

32:10.3

8

2548

Alessia Bereveskos

Body in Training

33:19.1

13-14 Boys

Place

Bib #

Name

Team

Time

1

2558

Dru Kelly

Body in Training

17:00.0

2

2831

Blank, Liam

Highland Latin Running Club

17:56.1

3

2554

Samuel Clark

Body in Training

19:19.5

4

2559

Owen McGriff

Body in Training

19:33.0

5

2830

Blank, Duncan

Highland Latin Running Club

20:13.3

6

2557

Jesse Graffis

Body in Training

21:49.2

7

2555

Nate Durnell

Body in Training

21:50.4

8

2560

Elijah Reynolds

Body in Training

22:10.9

9

2839

Kruger, Brandon

Highland Latin Running Club

22:48.2

10

2691

Micah Rueff

Unattached

23:17.9

11

2829

Blank, Colin

Highland Latin Running Club

25:26.2

12

2556

Tanner Funke

Body in Training

25:45.3

15-18 Girls

Place

Bib #

Name

Team

Time

1

2692

Ellie Alexander

Unattached

20:15.3

2

2834

Daugherty, Amelia

Highland Latin Running Club

24:21.1

3

2850

Vannoy, Rosemaary

Highland Latin Running Club

24:56.5

15-18 Boys

Place

Bib #

Name

Team

Time

1

2605

Alex Raber

Coram Deo Athletics

15:31.3

2

2563

Gabe Lingenfelter

Body in Training

19:05.8

3

2562

Vinnie Korecky

Body in Training

19:19.8

4

2832

Blank, Stuart

Highland Latin Running Club

19:21.8

5

2693

Luke Rueff

Unattached

19:28.3

6

2561

Max Brown

Body in Training

23:44.3



USATF.tv
NationWide