Place
Name
Division
Event
Club
Performance
1
Tanner Sparks
Boys 13-14
200m Hurdles
MSP SPEED Run Club
25.33
2
100m Hurdles
13.36
Hannah Alexander
Girls 17-18
Shot Put
AthLead Indy
14.51m
3
Pervis Bearden III
Boys 15-16
400m Hurdles
Soca Speed TC
54.56
4
Arris Peters
Boys 9-10
Javelin Throw
34.01m
7
Drake Jones
Boys 11-12
Long Jump
4.85m
Joshua Thomas Jr.
Boys 7-8
Unattached
6.69m
Macey Miller
12.48m
Lauren Richardson
Girls 11-12
Discus Throw
27.85m
8
Cianna Cunningham
Girls 13-14
Triple Jump
10.68m
9
Evan Grays
44.13m
13
Zuri White
80m Hurdles
Westfield Track
13.73
14
Ava Cammack
High Jump
1.37m
20
DeShuane Alexander
1.58m
Rashaud Alexander
1.75m
Kenzie Crooke
Girls 15-16
10.93m
Nathaniel Robertson
Boys 17-18
Indiana TC
48.00m
22
Aubrey Runyon
Indiana Storm TC
15.20
Tevares Frierson
6.68m
31
4x400m Relay
4:30.99
35
Braylen Jennings
100m
13.41
36
Ella Robinson
Girls 9-10
Speed U TC
14.90
Caitlin Clark
Body in Training TC
15.12m
37
Austin Grays
40.92m
39
Delilah Thomas
8.29m
40
Elise Smith
12.25
41
Royce Troupe
13.67
Nasya Ware
7.42m
44
Morgan Chestnut
12.52
47
Kourtney Taylor
12.90
49
Dajionna Gray
Evansville Speedsters TC
14.13
12.96
51
Christian Hamilton
11.07
NH
Carson Birkey
---
Q
Davis Brinkley
100m prelim
14.09
Genesis Warhop
14.20
Cameron Berry
Indy Racing Tigers*
11.20
Za'Nariae White
12.13
100m Hurdles semi-final
13.88
4x400m Relay prelim
3:54.47
3:46.54
Kya Crooke
Isaac Roman
Pole Vault
4.65m
Margie Kempson
2000m Steeplechase
7:29.44
44.51m
Samuel Didat
Hammer Throw
54.72m
50.11m
Ingrid Girolamo
1500m Racewalk
10:38.39
Triathlon
642 pts.
5
Harper Green
3000m
Ohio River Valley Racers
10:49.57
Ellyse Walden
11.99m
200m
29.45
10:42.99
Corey Horniacek
3.71m
5.69m
23.07
Jackson Reardon-McSoley
3000m Racewalk
27:48.77
Aubree Bush
Girls 7-8
5.23m
400m
51.59
Mason Schmitz
48.99
Omema Anyanwu
56.04
Cailyn Murphy
HP Distance
10:54.96
Benjamin Girolamo
Pentathlon
1702 pts
10
Galvin Hunt
800m
2:22.61
Shay Stockstell
2:31.50
Zeke Benedict
9:18.55
William H Walters V
43.02m
13.08m
11
Erin Cauble
11.00m
12
Sophia Ngbesso
1:05.30
Priya Phillips
1:06.87
Finlay Reid
6:37.42
Curtis Williams
Center Grove T&XC
6:39.66
Aidan Kerr
Sycamore Farms Throwing
53.62m
15
Aiden Waugh
1500m
4:13.34
Marshall Tidd
13.17m
35.62m
16
1:07.53
4:13.65
13.60
1:04.65
1.16m
Mya Weick
42.65m
17
Nicholas Bragg
7:20.62
18
Ava Johnson
1:02.86
Alyson Connors
5:04.28
Eugena Wilson
1919 pts
Benjamin Pallekonda
Decathlon
2198 pts
4x100m Relay
48.77
19
30.23
Andrew Gray
10:12.46
Riley Teurman
8:15.37
Marjorie Zonder
1.13m
52.40m
21
Athena Dixon
1:06.76
6:53.42
Zoe Woods
3.59m
14.35
Lenaiyah Bright
16.45
Thomas Girolamo
7:39.24
23
Iestyn Anderson-Davis
2:12.78
110m Hurdles
16.49
14.57m
James Hmurovich
3006 pts
24
Nevaeh Wren
58.01
47.85
25
Colson Yoder
12.93m
26
Jace Reardon-McSoley
11:07.40
Suri Sabol
32.36m
27
2:29.35
Demi Jones
.98m
28
Brooklynn Hamlett
15.12
Andrew Wolfe
7:52.86
3.53m
Samuel Clark
42.35m
29
Trew Holbrook
22.88
Chloe Senefeld
58.72
Coraline White
2:38.91
Palmer Hunt
12:38.59
Amelia Kring
30.84m
18.73m
30
29.07
Norah Reiger
58.85
Tate Benedict
10:30.44
Kylie Kottkamp
11:46.11
32
4:47.69
Simon Gerber
4:29.98
17.13
33
11:47.58
28.06
34
5:24.42
32.18
1:09.50
Eden Wolfe
59.51
Bobby Frye
15.88
Grant Deaton
8:12.34
Riley Canterbury
Fishers Fire
3.44m
43.78
17.14
Alexander Crosby
5.84m
Vaughn Fisher
22.32m
28.98
3.76m
38
2:33.60
56.34
2:36.50
12:02.89
Cordelia Zonder
2.24m
John Redden
31.67m
Brighton Scott
32.63
3:48.74
Josiah Riddle
28.97
31.28
3.57m
Isaiah Duncan
1:11.78
4:57.21
18.51
42
25.64
43
1:04.81
3:55.78
Samuel Irish
19.54
Bowen Hobbs
2:43.16
45
Molly Kate Smits
17.19
46
26.04
Mason Nicholson
59.98
27.46m
Owen McGriff
31.05m
29.90
Leo Girolamo
3:28.68
Joel Smits
27.00m
Jah'kael Sullivan
24.97
26.25
50
31.44
20.23
53
Brooks Patterson
3:23.78
Seth Smits
200m prelim
29.86
22.87
400m prelim
48.87
Gia Clay
55.67
800m prelim
1:54.58
1500m prelim
4:56.86
4:59.02
80m Hurdles prelim
13.80
100m Hurdles prelim
14.11
15.26
200m Hurdles prelim
25.50
400m Hurdles prelim
56.59